Redmi Note 10 Pro tasarımı ve kutusu sızdırıldı

Xiaomi’nin alt markası olan ve fiyat / performans odaklı telefonları nedeniyle oldukça yüksek satış rakamlarına ulaşan Redmi yeni modellerini tantmaya hazırlanıyor. Özellikle son haftalarda sızıntılar ile gündemden düşmeyen Redmi Note 10 serisi hakkında yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor.

Serinin en gelişmiş veya ortanca modeli (Pro Max’in gelme ihtimali söz konusu) olacağı düşünülen Redmi Note 10 Pro’nun tasarımı ve kutusu gün yüzüne çıktı.

Redmi Note 10Pro kutusu tasarımı gözler önüne serdi

Cihazın arka tarafındaki kamera bölümü ilk bakışta Mi 10 Ultra’yı akıllara getirirken, iki büyük ve iki küçük olmak üzere toplamda dört sensörün yer aldığını görüyoruz. Bu sensörlere bir LED flaş ve Lazer AF eşlik ediyor.

Bunun yanı sıra Redmi K40 prototipi olduğu düşünülen bir cihaz ortaya çıktı, ancak tasarımı Note 10 serisine benziyor. K40 Pro’nun Snapdragon 888, standart modelin yani K40’ın ise Snapdragon 870 işlemciden güç alacağı düşünülüyor. K40 serisi, Note 10 serisinden bir hafta önce 25 Şubat tarihinde duyurulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Redmi Note 10 Pro tasarımı ve kutusu sızdırıldı için yorumda bulun

    Redmi Note 10 Pro tasarımı ve kutusu sızdırıldı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Redmi Note 10 Pro tasarımı ve kutusu sızdırıldı için ilk yorumu yapabilirsin.