PUBG’nin yeni oyunu PUBG: New State’in Alfa Testi detayları açıklandı

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini orijinal battle royale PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS‘un yapımcıları KRAFTON Inc’in yaptığı yeni PUBG oyunu PUBG: New State’in Alfa Testi detayları açıklandı.

Alfa Testi 11 Haziran’da Amerika İçin Başlıyor

Krafton geçtiğimiz saatlerde merakla beklenen PUBG: New State‘in Alfa Testi detaylarını açıkladı. Alfa süreci ne yazık ki yalnızca Amerika’da erişime açılacak ve yalnızca Android kullanıcıları için. Alfa Testi, oyunun performansının, sunucu ve ağ tutarlılığının ve geliştirme aşamasındaki oynanış sistemlerinin erken bir sürümünü ölçmeye odaklanacak.

Ayrıca Bkz. “Başarılı rol yapma oyunu Divinity: Original Sin 2 – Definitive Edition; iPad ve iPad Pro için çıkış yaptı” İlginizi Çekebilir PUBG’nin yeni oyunu PUBG: New State’e 5 milyon kişi ön kayıt yaptırdı; kayıtlar devam ediyor

Oyunun bu yıl içerisinde iOS ve Android için çıkması bekleniyor. Oyun iOS detayları yılın üçüncü çeyreğinde açıklanacak. Yılın ilerleyen günleridne alfa sürümü diğer bölgeler ve iOS cihazlar için de sunulacaktır. Alfa Testi’ne katılım linkini ve tarihleri aşağıda bulabilirsiniz.

Buradan Alfa Testi için kayıt yaptırabilirsiniz. 

PUBG: NEW STATE Alfa Test Tarihleri

Alfa Testi Başvuru Süresi:

  • Başlangıç: 21 Mayıs 12:00 Pasifik Zaman Dilimi
  • Bitiş: 6 Haziran 20:59 Pasifik Zaman Dilimi

Alfa Testi:

  • Başlangıç: 11 Haziran 18:00 Pasifik Zaman Dilimi
  • Bitiş: 13 Haziran 20:59 Pasifik Zaman Dilimi

PUBG: NEW STATE KRAFTON, Inc. Aksiyon Cihaza göre değişir  

  • Ana Sayfa
  • Mobil
  • PUBG’nin yeni oyunu PUBG: New State’in Alfa Testi detayları açıklandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. PUBG’nin yeni oyunu PUBG: New State’in Alfa Testi detayları açıklandı için yorumda bulun

    PUBG’nin yeni oyunu PUBG: New State’in Alfa Testi detayları açıklandı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak PUBG’nin yeni oyunu PUBG: New State’in Alfa Testi detayları açıklandı için ilk yorumu yapabilirsin.