PUBG New State’in yayınlanmayacağı ülkeler belli oldu

PUBG Mobile’i geleceğe taşıyan yeni oyun New State, dün kısa bir fragmanla duyuruldu. Gerçekleşen duyurunun ardından kısa sürede gündem olan yeni sürüm, oyun severler tarafından heyecanla karşılandı.

Oyun hakkında detaylı bilgiler ortaya çıkmaya başladı

Yayınlanan Fragman, PUBG oyuncularının öfkeli silahlı kavgalarını, araç kovalamacalarını, yol boyunca karışmış ve hoşlanabilecekleri bazı şeyleri içeriyor. Fragman ile birlikte yeni oyun hakkında açıklığa kavuşan ilk şey, kesinlikle PUBG Mobile oyuncularının şu anda alışık olmadığı ortam olarak öne çıkıyor.

Yakın gelecekte olan 2051‘i konu edinen PUBG New State hakkında diğer bilgiler gün yüzüne çıkmaya başladı. Bu bağlamda bir Twitter kullanıcısı tarafından tespit edilen rapora göre yeni mobil oyun Çin, Hindistan ve Vietnam‘da yayınlanmayacak.

New State ile yeni araçlar, silahlar ve ekipmanların yanı sıra keşfedilecek çok sayıda alan içeren TROI adlı devasa yeni bir haritaya atlayacak olan oyuncular, birkaç yeni özelliğin de keyfini çıkaracak.

Yalnızca Android ve iOS tabletler, telefonlar dahil olmak üzere mobil cihazlara yönelik olacak PUBG: New State’in 2021‘de piyasaya çıkması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. PUBG New State’in yayınlanmayacağı ülkeler belli oldu için yorumda bulun

    PUBG New State’in yayınlanmayacağı ülkeler belli oldu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak PUBG New State’in yayınlanmayacağı ülkeler belli oldu için ilk yorumu yapabilirsin.