PUBG Mobile 2’nin tanıtım fragmanı yayınlandı

PUBG Mobile 2, battle royale’i geleceğe taşıyor. Yeni PUBG battle royale mobil platformlara doğru ilerlemeye devam ediyor. PUBG Studios tarafından geliştirilen PUBG: New State adını alan PUBG Mobile’in ikinci oyunu bu sabah kısa bir fragmanla duyuruldu.

Yeni oyun daha fütüristik bir görünüm sunuyor

Fragman, PUBG oyuncularının öfkeli silahlı kavgaları, araç kovalamacalarını ve yol boyunca karışmış ve hoşlanabilecekleri bazı şeyleri içeriyor. Fragman ile birlikte yeni oyun hakkında açıklığa kavuşan ilk şey, kesinlikle PUBG Mobile oyuncularının şu anda alışık olmadığı ortam.

Çevre hala biraz kirliyken, her yerde parlak yeni teknoloji var. Yeni oyunda her şey şu anki oyundan biraz daha fütüristik görünüyor.

PUBG: New State, yakın gelecekte olan 2051‘i konu ediniyor. Yeni oyun senaryosu ile orijinal PUBG Mobile’dan bu yana dünyada birçok değişiklik olduğu görülüyor.

Yeni oyunda oyuncular, yeni araçlar, silahlar ve ekipmanların yanı sıra keşfedilecek çok sayıda alan içeren TROI adlı devasa yeni bir haritaya atlayacaklar.

PUBG: New State, ortamın dışında PUBG Mobile serisine muharebe ruloları, drone’lar, bir kalkan ve ateş modu seçicileri veya el bombası fırlatıcıları gibi silahlarınızı özelleştirmenin yeni yollarını içeren birkaç yeni özellik de sunuyor.

PUBG: New State yalnızca Android ve iOS tabletler, telefonlar dahil olmak üzere mobil cihazlara yönelik olacak ve 2021‘de piyasaya çıkacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. PUBG Mobile 2’nin tanıtım fragmanı yayınlandı için yorumda bulun

    PUBG Mobile 2’nin tanıtım fragmanı yayınlandı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak PUBG Mobile 2’nin tanıtım fragmanı yayınlandı için ilk yorumu yapabilirsin.