PS4 özel oyunu Ghost of Tsushima’nın geliştiricisi, yeni bir açık dünya oyunu için yazar arıyor

Yayıncılığını Sony Interactive Entertainment’ın yaptığı, geliştiriciliğini ise Sucker Punch Productions’ın bu yılın önemli oyunlarından biri olan Ghost of Tsushima’nın devamı geliyor olabilir.

Son birkaç aydır Sucker Punch‘ın iş ilanları yeni oyunları hakkında detayları ortaya çıkarıyor. Henüz Sucker Punch’ın duyurmuş olduğu bir oyun yok ancak daha önce paylaşılan iş ilanları Ghost of Tsushima‘nın devamının yapıldığını düşündürüyor.

Bu sefer yayınlanan iş ilanında ise bir açık dünya oyununda karakter odaklı etkili hikayeler yazabilecek bir yazar aranıyor. Detaylara baktığımızda ise duygusal hikayeler, akılda kalıcı karakterler ve güçlü diyaloglar yaratma becerilerine sahip bir yazar aradığını görebiliyoruz. İş ilanına buradan bakabilirsiniz.

Ghost of Tsushima, 2020 yılında yayınlanan ve yılın en iyi oyunlarından biri olarak anılan bir oyundu. Bir sorun çıkmazsa devamını büyük bir ihtimalle göreceğiz.

  • Ana Sayfa
  • Yazılım
  • PS4 özel oyunu Ghost of Tsushima’nın geliştiricisi, yeni bir açık dünya oyunu için yazar arıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. PS4 özel oyunu Ghost of Tsushima’nın geliştiricisi, yeni bir açık dünya oyunu için yazar arıyor için yorumda bulun

    PS4 özel oyunu Ghost of Tsushima’nın geliştiricisi, yeni bir açık dünya oyunu için yazar arıyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak PS4 özel oyunu Ghost of Tsushima’nın geliştiricisi, yeni bir açık dünya oyunu için yazar arıyor için ilk yorumu yapabilirsin.