Oyunların, HarmonyOS’u bir Android emülatörü olarak tanımladığı ortaya çıktı

Huawei‘nin geliştirdiği mobil işletim sistemi HarmonyOS piyasaya sürülmek üzere. Şirketin açıklamalarına göre Haziran ayında Huawei cep telefonları büyük ölçüde HarmonyOS’a güncellenecekler.

İlginizi Çekebilir Huawei’nin Harmony işletim sistemi, Android’in kopyası çıktı Ayrıca Bkz. “Xiaomi’nin erken uyarı sistemi, 4.0 ve üzeri 35 depremi kullanıcılara başarıyla bildirdi”

Huawei, geçtiğimiz günlerde yeni değişiklikler getiren HarmonyOS 2.0 geliştirici güncellemesinin üçüncü beta yazılımını sundu. Ancak duyurudan kısa süre sonra ilk sorunlar keşfedildi. HarmonyOS’un Android oyunlarını başlatırken bir sorunu olduğu ortaya çıktı.

Oyun performanısını düşürüyor

Herhangi bir Android oyuna girdiğinizde, sistem HarmonyOS çalıştıran cihazı bir mobil cihaz olarak değil, bilgisayar emülatöründen başlatılan bir program olarak tanıyor. Dolayısı ile bu mod için de sunucu ayarları optimize ediliyor ve oyun PC uyumluluk moduna geçiyor.

Hata, kullanıcının oyun oynamasını engellemiyor, ancak bazı durumlarda oyun performansnı önemli ölçüde düşürüyor. Şu anda, Çinli geliştiriciler hala tescilli işletim sistemini test ediyorlar, bu nedenle sorunun kararlı bir HarmoyOS yapısının piyasaya sürülmesiyle çözülmesi bekleniyor.

https://www.huaweiupdate.com/android-games-on-huawei-harmonyos-shows-pc-emulator-icon/

  • Ana Sayfa
  • Mobil
  • Oyunların, HarmonyOS’u bir Android emülatörü olarak tanımladığı ortaya çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Oyunların, HarmonyOS’u bir Android emülatörü olarak tanımladığı ortaya çıktı için yorumda bulun

    Oyunların, HarmonyOS’u bir Android emülatörü olarak tanımladığı ortaya çıktı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Oyunların, HarmonyOS’u bir Android emülatörü olarak tanımladığı ortaya çıktı için ilk yorumu yapabilirsin.