Outriders’dan Stadia oyuncuları için sevindirici haber

Karanlık ve çaresiz bir bilim kurgu evreninde geçen 1-3 oyunculu eşli RPG nişancı oyunu Outriders, 1 Nisan’dan itibaren Google Stadia‘da dahil olmak üzere tüm platformlarda eş zamanlı olarak yayınlanacak.

RPG tabanlı oyunda insanlık Enoch’un siperlerinde kan kaybederken, kendi Outrider‘ınızı yaratacak ve düşman gezegende bir yolculuğa çıkacaksınız.

Outriders, 1 Nisan’da tüm platformlar için yayınlanacak

Square Enix tarafından geliştirilen oyun, Google Stadia için bir ilk olacak. Stadia kullanıcıları Outriders‘ı oynamak için diğer platformlardaki oyunculardan daha uzun süre beklemeyecek.

1 Nisan’da PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One ve PC için yayınlanması planlanan oyun, eş zamanlı olarak bulut oyun servisi Google Stadia için de yayınlanacak.

Geliştirici şirketin attığı bu adım oyunu Stadia’da oynayacaklar için iyi bir haber olarak değerlendiriliyor. Bildiğiniz üzere daha önce Stadia’da oyunların diğer platformlardan çok daha sonra piyasaya sürüldüğü birkaç durum oldu.

Örneğin Madden NFL 21, FIFA 21 ve Star Wars Jedi: Fallen Order, diğer platformlarda yayınlandıktan birkaç ay sonra Stadia için hizmete girdi.

Outriders’ın tüm platformlarla eşzamanlı çıkış tarihinin, Stadia’yı rakip platformlara karşı daha güçlü hale getirdiği düşünülüyor. Bu durum Google’ın birinci taraf stüdyolarını, üçüncü taraf geliştiricilerle ortaklığa odaklanmak için kapattığı göz önüne alındığında önemli olarak nitelendiriliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Outriders’dan Stadia oyuncuları için sevindirici haber için yorumda bulun

    Outriders’dan Stadia oyuncuları için sevindirici haber için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Outriders’dan Stadia oyuncuları için sevindirici haber için ilk yorumu yapabilirsin.