Oppo Watch 2 geliyor: Snapdragon Wear 4100’den güç alacak

Oppo, geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü akıllı saatine halef sunmaya hazırlanıyor. Şirket, paylaştığı görsellerle Oppo Watch 2 serisi üzerinde çalıştıklarını onayladı. Görsellerde ayrıca iki farklı kadran yapısı yer alıyor.

İlginizi Çekebilir Sony WF-1000XM4’ün özellikleri ve fiyatı ortaya çıktı Ayrıca Bkz. “Sony WF-1000XM4’ün özellikleri ve fiyatı ortaya çıktı”

Snapdragon Wear 4100 tarafından desteklenecek

Çinli teknoloji devi tarafından paylaşılan görsellerde yaklaşmakta olan akıllı saatin, geçtiğimiz yıl Mart ayında tanıtılan Oppo Watch’a benzer bir kadran yapısının yanı sıra dairesel bir kadran seçeneğinin de olacağı görülüyor. Şirket ayrıca ikincil yonga seti olarak uzun pil ömrü vaat eden Apollo 4s yongası için Ambiq ile ortaklık yaptığını da doğruladı.

Akıllı saate dair sızıntı bilgiler de ortaya çıkmaya başladı. Sızdırıla bilgilere göre Oppo Watch 2 serisi, 42mm ve 46mm olmak üzere iki farklı boyutta kasa seçeneğine sahip olacak. Akıllı saat, Snapdragon Wear 4100 yonga setinden güç alacak ve 16GB dahili depolama ile gelecek.

Bu yılın ikinci yarısında tanıtılması beklenen akıllı saat, Çin pazarında ColorOS Watch’u, küresel pazarda ise Wear OS’u çalıştıracak. Sızdırılan diğer bilgiler arasında ise akıllı saatin, yeni bir Oppo Relax uygulamasının yanı sıra yeniden tasarlanmış bir stres algılama uygulaması ve yeni saat arayüzlerine sahip olacağı yer alıyor.

https://www.gsmarena.com/oppo_watch_2_series_launching_later_this_year_with_snapdragon_wear_4100_and_apollo_4s_coprocessor-news-49357.php

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Oppo Watch 2 geliyor: Snapdragon Wear 4100’den güç alacak için yorumda bulun

    Oppo Watch 2 geliyor: Snapdragon Wear 4100’den güç alacak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Oppo Watch 2 geliyor: Snapdragon Wear 4100’den güç alacak için ilk yorumu yapabilirsin.