Oppo VOOC hızlı şarj teknolojisi üçüncü taraflara lisanslanıyor

Gerek kendi markası gerekse de realme iştirakinde kullanılan Oppo’nun VOOC hızlı şarj teknolojisi sektörde farklılaşmasına yardımcı oluyor. Oppo uzun süredir geliştirdiği VOOC teknolojisini şimdi üçüncü taraflara da açıyor.

Pek çok firma sıraya girdi

Oppo’nun VOOC macerası 2014 yılına kadar gidiyor ve o günden bu yana kendi ekosistemini oluşturmuş durumda. Bugün toplamda 30 farklı akıllı telefon modelinde ve 175 milyon civarında cihazda yer alıyor.

Flash Initiative adıyla kurulan yeni girişim teknolojiyi kullanmak isteyen firmalara yol gösterecek. Anker, NXP Semiconductors ve FAW-Volkswagen girişime ilk katılan firmalar oldu. Yakın zamanda VOOC teknolojisini bu markaların ürünlerinde göreceğiz.

VOOC markası Çin’de 5 yıldızlı güvenlik onayını almış durumda. Ülkemizde dahil sayısız pazarda kablolu ve kablosuz VOOC destekli Oppo şarj ürünleri piyasada bulunuyor. Yeni girişim sayesinde Oppo VOOC daha büyük bir kitleye ulaşabilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Oppo VOOC hızlı şarj teknolojisi üçüncü taraflara lisanslanıyor için yorumda bulun

    Oppo VOOC hızlı şarj teknolojisi üçüncü taraflara lisanslanıyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Oppo VOOC hızlı şarj teknolojisi üçüncü taraflara lisanslanıyor için ilk yorumu yapabilirsin.