Oppo Find X3’e dair bazı bilgiler sızdırıldı

Oppo‘nun Mart ayında düzenleyeceği lansmanda tanıtılması beklenen Find X3 serisi hakkında yeni sızıntılar ortaya çıktı.

Prosster isimli bir kullanıcı tarafından Twitter‘da paylaşılan bilgilere göre Çinli teknoloji şirketi, yeni telefonu 11 Mart‘ta duyurucak. Find X3, Find X3 Pro, Find X3 Neo ve Find X3 Lite olmak üzere dört farklı modelden oluşacağı iddia edilen akıllı telefonun 14 Nisan‘da piyasaya sürüleceği belirtiliyor.

Find X3, iPhone 12’ye benzetiliyor

iPhone 12 serisine benzetilen yeni nesil akıllı telefonların, Apple‘ın ikonik ürünlerinden ilham aldığı düşünülüyor. Öyleki geçen yıl piyasaya çıkan Oppo Watch, yumuşak kıvrımlı ekranı, çıkarılabilir silikon kayışları ve hatta beyaz ambalajıyla Apple Watch’un bir klonu olarak değerlendirildi.

Oppo, ABD’de herhangi bir varlık göstermiyor, ancak Çinli şirket dünyanın en büyük akıllı telefon üreticilerinden biri olarak ifade ediliyor. Ayrıca son yıllarda Apple için bir tehdit olarak ortaya çıkan teknoloji markasının, iPhone’da bulunmayan çentiksiz ekranlar ve cam altı sensörler gibi özellikler sunması ile öne çıktığı düşünülüyor.

Yeni nesil Oppo akıllı telefonun görüntüsüne dair sızıntıyı yapan Ishan Agarwal, cihaza dair şöyle bir yorumda bulundu,

Şimdi herkes iPhone kopyalarına yorumlarla başlayacak ama en azından farklı ve havalı görünüyor. Kesinlikle şık görünüyor. Şirketlerin yalnızca Apple’ı kopyalamak yerine yeni ve farklı bir şeyler denemelerini seviyorum

Oppo Find X3’ün görünümünü siz nasıl değerlendiriyorsunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Oppo Find X3’e dair bazı bilgiler sızdırıldı için yorumda bulun

    Oppo Find X3’e dair bazı bilgiler sızdırıldı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Oppo Find X3’e dair bazı bilgiler sızdırıldı için ilk yorumu yapabilirsin.