Oppo Find X3 serisi çıkış tarihi sızdırıldı

Merakla beklenen Oppo Find X3 serisi için çıkış tarihi bilgisi sızdırılan posterle gün yüzüne çıktı. Geçtiğimiz yıl Oppo Find X2 serisi için Türkiye’de özel bir tanıtım etkinliği düzenlenmiş ve model piyasaya sunulmuştu. Find X3 serisi için ilk gösterimin yapılacağı Çin etkinliğinin tarihi de belirlenmiş oldu.

Serinin fiyatlarına dair bazı bilgiler de ortaya çıkmıştı. Gelen bilgilere serinin en uygun fiyatlı modeli olan Oppo Find X3 Lite, 400 ile 500 euro arasında bir değere sahip olacak. Bu da serinin 400 euro’dan başlayan fiyatlarla kullanıcılarla buluşacağı anlamına geliyor.

Samsung, Galaxy Xcover 5 donanımı için sertifika aldı

Oppo Find X3 çıkış tarihi belli oldu

Seri için ortaya çıkan fiyat bilgilerinde, ortanca ve üst model için de bilgiler bulunuyor. ‘Neo’ olarak isimlendirilen orta modelin fiyatının 700 – 800 euro arasında olduğu belirtiliyor. Üst model ‘Pro’ içinse 1000 euro ile 1200 euro arasında olacağı bilgisi bulunuyor.

Bu bilgiler ışığında Oppo Find X3 serisi çıkış tarihi için 11 Mart bilgisi bulunuyor. Yerel saatle 19.30’da (TSİ 14.30) düzenleneceği yazılan etkinliğin Çin’de gerçekleşmesi bekleniyor. Çin’de yapılacak olan tanıtım etkinliğinden sonra küresel tanıtımın da yapılabileceği aktarılıyor.

Find X3 Pro ve X3 modellerinin öne çıkması ve  X3 Lite ve X3 Neo’nun geri planda kalabileceği düşünülüyor. Çünkü iddialara göre bu modeller Oppo Reno 5 Pro Plus ve Oppo Reno 5G‘nin yeniden isimlendirilen sürümleri olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Oppo Find X3 serisi çıkış tarihi sızdırıldı için yorumda bulun

    Oppo Find X3 serisi çıkış tarihi sızdırıldı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Oppo Find X3 serisi çıkış tarihi sızdırıldı için ilk yorumu yapabilirsin.