Oppo Enco Free2 aktif gürültü engelleme ile geliyor

Xiaomi’nin aktif gürültü engelleme sunan AirDots 3 kulaklığını tanıtmasının ardından Oppo’nun cevabı gecikmedi. Oppo Enco Free2 tam kablosuz kulaklıklar fiyat açısından Xiaomi’yi pek yakalayamayacak gibi duruyor. 

Oppo Enco Free2 özellikleri ve fiyatı

Aktif gürültü engelleme özelliği son dönemde çokça tercih edilmeye başlandı ve Çinli üreticiler de uygun fiyat etiketleri ile sektör devlerine rakip olmaya çalışıyor. Xiaomi’nin ardından Oppo da sahneye çıktı.

Ayrıca Bkz. “AMD Ryzen 5000G APU’larını duyurdu: Perakende pazarına da sunulacak”

Oppo Enco Free2 kablosuz kulaklık modeli 10mm dinamik sürücüler barındırıyor ve Dynaudio ile ses güçlendiriliyor. AAC ve SBC kodeklerine destek sunan kulaklık Bluetooth 5.2 ile düşük gecikmeli aktarım sunuyor.

Çoklu mikrofon düzeneği ve yapay zekâ desteği ile 42 desibel seviyesine kadar gürültü engelleme yapabilen kulaklık toplamda 30 saate kadar kullanım süresi sunuyor. Oppo Enco Free2 için 94$ fiyat etiketi belirlenmiş. 
 

https://www.gsmarena.com/oppo_enco_free2_announced_with_anc_and_30_hour_battery_life-news-49338.php

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Oppo Enco Free2 aktif gürültü engelleme ile geliyor için yorumda bulun

    Oppo Enco Free2 aktif gürültü engelleme ile geliyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Oppo Enco Free2 aktif gürültü engelleme ile geliyor için ilk yorumu yapabilirsin.