Oppo Band Style’ın çıkış tarihi belli oldu

Oppo, 8 Mart’ta F19 Pro+ 5G ve F19 Pro telefon modellerini tanıtırken Band Style akıllı bilekliğini de duyuracak. Hindistan’da yapılacak lasmanla ilgili açıklama yapan şirket, Band Style’ın, tanıtıldığı gün Amazon üzerinden satışa sunulacağını belirtti.

Oppo Band Style’ın özellikleri ne olacak?

Band Style modeli, egzersizlerin takibi konusunda önemli özelliklere sahip. Ancak, şu an için bu özelliklerin neleri kapsadığı bilinmiyor. Sızan bilgilere göre, uyku takibi konusunda da yeni özellikler ile çıkacak cihazın, gerçek zamanlı kalp atış hızı ve solunum kalitesi desteklerini de bünyesinde barındıracağı kaydediliyor.

Oppo, SpO2 özelliğini de bu bilekliğe entegre etmiş durumda. Bu sayede kullanıcılar, sürekli olarak oksijen satürasyonları hakkında bilgi alabilecekler.

Oppo’nun akıllı bileklik modelleri.

Oppo Band Style, kutudan 1.1 inçlik renkli AMOLED bir ekranla çıkacak. Kandaki oksijen miktarını ölçen sensörün yer aldığı cihaz, sekiz saatlik bir uyku sırasında 28.000 kez ölçüm yapabiliyor. Bununla beraber model, koşma, yürüme, bisiklete binme, yüzme, badminton, kriket ve yoga gibi 12 farklı egzersiz moduna sahip. Bu sonuçlara erişmek isteyen kullanıcıların, HeyTap Health uygulamasını telefonlarına indirmesi gerekiyor. Şu an için Oppo Band Style’ın hangi işlemciden güç alacağı gibi teknik detayları hakkında açıklama yapılmadı. Ancak, 8 Mart itibarıyla cihazın hangi özelliklere sahip olacağını öğreneceğiz. Oppo Band Style’ın fiyatı da aynı tarihte açıklanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Oppo Band Style’ın çıkış tarihi belli oldu için yorumda bulun

    Oppo Band Style’ın çıkış tarihi belli oldu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Oppo Band Style’ın çıkış tarihi belli oldu için ilk yorumu yapabilirsin.