OnePlus’ın mart ayında duyuracağı modeller sızdırıldı

OnePlus, önümüzdeki mart ayında modellerin lansmanı ile anıldı. Gelen bilgilere göre lansmanda amiral gemisi modeliyle birlikte OnePlus 9 serisinin diğer modelleri de gelecek. Akıllı telefonlarla birlikte OnePlus akıllı saatini kullanıcıların karşısına çıkaracak. Daha önceden OnePlus 9 serisi için bilgiler gelmişti.

Firmanın 3 yeni telefonla birlikte 1 akıllı saati önümüzdeki ay tanıtacağı ortaya çıktı. OnePlus’ın yeni amiral gemisi modelini tanıtacağı lansman da mart ayı içinde yapılacak. Firmanın yeni amiral gemisi OnePlus 9 Pro olacak.

OnePlus mart lansmanı dikkat çekecek

Sızdırdığı bilgilerle dikkat çeken Ishan Agarwal, firmanın önümüzdeki ay için planlarını paylaştı. OnePlus 9, OnePlus 9R ve OnePlus 9 Pro modellerini tanıyacak olan firma, ilk akıllı saat modeli OnePlus Watch’ı giyilebilir teknoloji meraklılarına sunacak.

Daha önceden OnePlus 9E olarak sızıntılara konu olan modelin ismi bu sefer OnePlus 9R olarak telaffuz edildi. Firmanın burada isim değişikliği yaptığı ve 9R ismiyle devam edeceği belirtildi. Firmanın ‘bütçe dostu’ modeli olarak OnePlus 9R’de Snapdragon 690 işlemci, 8 GB RAM ve 64 Megapiksel ana kamera bulunacağı aktarıldı. Bununla birlikte 90 Hz tazeleme hızı ve 5.000 mAh batarya ile 6.5 inçlik FHD+ ekranın kullanıcıların karşısına çıkacağı kaydedildi.

OnePlus mart lansmanı ile tanıtılacak olan OnePlus 9 içinse Snapdragon 888 işlemci, 8 GB RAM, 48 Megapiksel + 48 Megapiksel + 8 Megapiksel arka kamera ve 16 Megapiksel ön kamera bilgisi öne çıktı. 6.55 inç büyüklüğünde QHD+ ekran bulunan modelde 4.500 mAh batarya kapasitesi ile 65W hızlı şarj desteği olacağı belirtildi. Bu modelde öne çıkan detay olarak da 120 Hz tazeleme hızı olacağı kaydedildi.

Firmanın tanıtacağı akıllı saatin özelliklerine dair bir bilgi ise henüz bilinmiyor. Modelin isminin OnePlus Watch RX olabileceği belirtilirken, Google Wear OS ile gelip gelmeyeceği belirsiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. OnePlus’ın mart ayında duyuracağı modeller sızdırıldı için yorumda bulun

    OnePlus’ın mart ayında duyuracağı modeller sızdırıldı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak OnePlus’ın mart ayında duyuracağı modeller sızdırıldı için ilk yorumu yapabilirsin.