OnePlus 9’un teknik özellikleri sızdırıldı!

Sızıntılarla ve tahminlerle gündeme sıkça gelen OnePlus 9, bu defa teknik özellikleri ile gündemde. Çinli şirketin bu yıl piyasaya süreceği amiral gemisinin selefi dünya genelinde ciddi satış rakamlarına ulaşmıştı. Firmanın yakaladığı bu başarıdan sonra gözler yeni modele çevrildi. Yayınlanan bir ekran görüntüsü cihaz hakkındaki önemli teknik detayları bizlere gösteriyor.

Mart ayında tanıtılacak olan serinin diğer başka bir varyantı ile ilgili sızıntıları da sizlere aktarmıştık.

OnePlus 9 teknik özellikleri sızdırıldı

Ortaya çıkan ekran görüntüsü bizlere cihazın teknik detaylarını gösteriyor. Dün OnePlus 9 serisinin giriş modeli olacak olan OnePlus 9R ile ilgili teknik detaylar da paylaşılmıştı. Bugün gelen sızıntı ise bir ekran görüntüsü.

Görselde ana modelin kod adı LE2113 olarak görünüyor. Snapdragon 888 işlemcisinin beraberinde 8GB RAM görüyoruz. Depolama tarafında hangi seçeneklerin bulunacağını bilmiyor olsak da söz konusu görseldeki cihaz 128GB depolama alanına sahip. Amiral gemisi olarak nitelendirdiğimiz bu telefonda 120Hz tazeleme hızına sahip 6.55 boyutunda Fluid AMOLED ekrandan bahsedilmiş. Arka kamerada 48MP, 50MP ve 2MP olmak üzere üçlü kamera kurulumu bulunduğu da detaylar arasında.

Şu ana kadar yapılan sızıntılar ve tahminler doğrultusunda bu seride bir uygun fiyatlı model, bir ana model ve bir de Pro model göreceğimizi söyleyebiliriz. Eğer sızdırılan OnePlus 9 teknik özellikleri kesinlik içerseydi beklentinizi karşılar mıydı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. OnePlus 9’un teknik özellikleri sızdırıldı! için yorumda bulun

    OnePlus 9’un teknik özellikleri sızdırıldı! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak OnePlus 9’un teknik özellikleri sızdırıldı! için ilk yorumu yapabilirsin.