Nubia Red Magic Watch’un ilk görüntüleri yayınlandı

Çinli teknoloji devi Nubia‘nın yeni bir akıllı saat piyasaya sürmeye hazırlandığını daha önceki haberimizde yazmıştık. Şimdi ise Red Magic Watch’un ilk görüntüleri ve teknik özellikleri ortaya çıktı.

Şirket CEO’su Ni Fei, akıllı saatin yer aldığı bir poster paylaştı. WHYLAB isimli Weibo kullanıcısı da Red Magic Watch‘u canlı olarak gösteren ilk fotoğrafı yayınladı. Cihaz metal kasa, yuvarlak ekran, iki kontrol tuşu ve silikon kayış ile gelecek.

Teknik özellikleri

Nubia Red Magic Watch’un 454 x 454 piksel çözünürlüğe sahip 1.39 inç AMOLED ekran taşıyacağı açıklandı. Fiziksel aktivite takibi gibi standart özellikler sunacak akıllı saat ayrıca kalp atış hızını ve kandaki oksijen miktarını (SpO2) ölçebilecek.

Nubia Red Magic Watch’un 4 Mart tarihinde resmiyet kazanması bekleniyor. Şirket aynı gün Red Magic 6 akıllı telefonunu da duyuracak. Akıllı saatin 150 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacağı belirtiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Nubia Red Magic Watch’un ilk görüntüleri yayınlandı için yorumda bulun

    Nubia Red Magic Watch’un ilk görüntüleri yayınlandı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Nubia Red Magic Watch’un ilk görüntüleri yayınlandı için ilk yorumu yapabilirsin.