Netflix’in Resident Evil animasyon dizisi Infinite Darkness’ın yayın tarihi açıklandı

Capcom’un başarılı ve popüler video oyunu serisi Resident Evil’ın geçtiğimiz yıl duyurulan animasyon dizisi Resident Evil: Infinite Darkness‘ın yayın tarihi açıklandı. Ayrıca diziden yeni bir fragman da paylaşıldı.

Ayrıca Bkz. “Amazon’un yüksek bütçeli fantastik dizisi The Wheel of Time’ın çekimleri tamamlandı” İlginizi Çekebilir Netflix’in Resident Evil animasyon dizisi Infinite Darkness’tan fragman paylaşıldı

Dizinin Temmuz 2021’de yayınlanacağı zaten öncesinden biliniyordu, son yapılan açıklama ile birlikte dizinin 8 Temmuz 2021’de yayınlanacağı belirtildi. Bahsi geçen yeni fragman Türkçe altyazılı olarak aşağıda bulabilirsiniz.

Resident Evil: Infinite Darkness Türkçe Altyazılı Fragman

Bu yeni dizinin yapımcılığını ve yaratıcılığını, Resident Evil serisindeki birçok yapımın hayata geçirilmesinden de sorumlu olan Capcom’dan Hiroyuki Kobayashi üstleniyor. Animasyon tarafı ise çok sayıda anime diziye hayat veren TMS Entertainment tarafından gerçekleştirilecek olan dizinin tamamen 3 boyutlu bilgisayar destekli animasyon yapımından ise Resident Evil: Vendetta’nın yapımcısı, Kei Miyamoto liderliğindeki Quebico sorumlu olacak.

Bu korku-aksiyon dizisinin odağında ise serinin popüler karakterleri Leon S. Kennedy ve Claire Redfield‘in hikâyeleri yer alacak. Aksiyon konusunda iddialı olan dizi daha önce görmediğimiz farklı bir Resident Evil dünyasını gözler önüne serecek. Dizide Leon S. Kennedy karakterini Nick Apostolides, Claire Redfield’ı ise Stephanie Panisello seslendirecek.

https://www.gematsu.com/2021/05/resident-evil-infinite-darkness-begins-airing-july-8

  • Ana Sayfa
  • Teknoloji
  • Netflix’in Resident Evil animasyon dizisi Infinite Darkness’ın yayın tarihi açıklandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Netflix’in Resident Evil animasyon dizisi Infinite Darkness’ın yayın tarihi açıklandı için yorumda bulun

    Netflix’in Resident Evil animasyon dizisi Infinite Darkness’ın yayın tarihi açıklandı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Netflix’in Resident Evil animasyon dizisi Infinite Darkness’ın yayın tarihi açıklandı için ilk yorumu yapabilirsin.