Netflix’in Liam Neeson başrollü filmi The Ice Road’un ilk fragmanı paylaşıldı

Dünyanın en büyük video akış servislerinden Netflix’in yeni filmi The Ice Road’tan ilk fragman geçtiğimiz saatlerde paylaşıldı.

Ayrıca Bkz. “Friends dizisinin özel bölümünden ilk fragman paylaşıldı” İlginizi Çekebilir Netflix, rekor ücrete Liam Neeson’ın son filminin yayın hakkını satın aldı

Netflix geçtiğimiz aylarda 18 milyon dolara The Ice Road’un yayın haklarını satın almıştı. Şİmdi de ilk fragman paylaşıldı. Film 25 Haziran’da Netflix’te yayınlanacak. 

The Ice Road’un yönetmenliğini ve senaristliğini Jonathan Hensleigh üstleniyor. Bu film Jonathan Hensleigh’in 10 yıl sonra yönettiği ilk film olacak. Filmin oyuncu kadrosunda Liam Neeson, Holt McCallany, Laurence Fishburne, Matt McCoy, Amber Midthunder, Martin Sensmeier ve Matt Salinger gibi isimler bulunuyor.

Filmin konusu için Netflix resmi açıklaması şu şekilde: Kanada’nın kuzeyindeki ücra bir bölgede bulunan elmas madeni çöker. Burada mahsur kalan madencileri kurtarmak için donmuş okyanusun üzerinde yürütülen imkansız göreve ise buzlu yollarda çalışan bir tır şoförü liderlik etmek zorundadır. Kurtarma ekibi, eriyen buzlar ve devasa bir fırtınayla baş etmeye çalışırken hiç tahmin etmedikleri daha büyük bir tehditle karşı karşıya olduklarını anlar.

The Ice Road Fragman 

https://screenrant.com/ice-road-movie-trailer-liam-neeson-netflix-video/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Netflix’in Liam Neeson başrollü filmi The Ice Road’un ilk fragmanı paylaşıldı için yorumda bulun

    Netflix’in Liam Neeson başrollü filmi The Ice Road’un ilk fragmanı paylaşıldı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Netflix’in Liam Neeson başrollü filmi The Ice Road’un ilk fragmanı paylaşıldı için ilk yorumu yapabilirsin.