Netflix’in John Wick benzeri aksiyon filmi Kate’den ilk görseller paylaşıldı

Dünyanın en büyük video akış servisi olan Netflix, dönemin en popüler yapımlarından John Wick‘e benzer yeni filmi için ilk görüntüleri paylaştı.

Ayrıca Bkz. “Hızlı ve Öfkeli 9’dan ilk yorumlar geldi: “Serinin en saçma filmi, gerçekten uzaya gidiliyor””

Kate isimli bu yeni netflix filmi, aynı John Wick gibi bir tetikçiyi konu alacak ve aksiyonun yoğun olduğu bir film olacak. Netflix’in resmi sitesinde filmin konusu için şöyle yazıyor: Geri dönüşü olmayan bir şekilde zehirlenen acımasız bir tetikçi, düşmanlarından intikam almak için 24 saatten az bir zamana sahiptir ve bu süreçte eski kurbanlarından birinin kızıyla beklenmedik bir bağ kurar.

Filmin yönetmenliğini Cedric Nicolas-Troyan üstlenirken, senaristliğini ise Umair Aleem üstleniyor. Filmin başrolünde daha önce Birds of Prey, Cloverfield Yolu No: 10 ve Scott Pilgrim vs. the World gibi fillerde oyunculuk yapan Mary Elizabeth Winstead bulunuyor. Geriye kalan oyuncu kadrosu ise şöyle: Woody Harrelson, Michiel Huisman, Tadanobu Asano, Elysia Rotaru ve Jun Kunimura gibi isimler bulunuyor.

Kate’den İlk Görüntüler

https://www.gamesradar.com/mary-elizabeth-winstead-goes-full-john-wick-in-new-netflix-movie/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Netflix’in John Wick benzeri aksiyon filmi Kate’den ilk görseller paylaşıldı için yorumda bulun

    Netflix’in John Wick benzeri aksiyon filmi Kate’den ilk görseller paylaşıldı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Netflix’in John Wick benzeri aksiyon filmi Kate’den ilk görseller paylaşıldı için ilk yorumu yapabilirsin.