Netflix’in He-Man animasyon dizisinin yayın tarihi açıklandı

1983 ila 1985 yılları arasında Masters of The Universe ya da Türkçesi ile Kainatın Hakimleri çizgi filminin Netflix adaptastonu geçtiğimiz yıllarda duyurulmuştu. Yayın tarihi de geçtiğimiz günlerde açıklandı.

Masters of the Universe, 23 Temmuz’da Netflix’te

Birçok insanın çocukluğundaki en önemli çizgi filmlerden biri olan, ülkemizde de Kainatın Hakimleri ismi ile yayınlanan Masters of The Universe’ün Netflix adaptasyonu bir süredir yapım aşamasında. Son yapılan açıklamaya göre Netflix’in Masters of The Universe animasyon dizisi 23 Temmuz 2021’de Netflix’te yayınlanacak.

Ayrıca Bkz. “G.I. Joe’nun yan hikayesini anlatan Snake Eyes filminden ilk görseller paylaşıldı”

Kevin Smith‘in yazıp yönettiği Masters of The Universe animasyon dizisi, paylaşılan görsellere bakarak 1980’lerin havasını taşıdığını ancak biraz daha geliştirilmiş animasyonlara sahiplik edeceğini söyleyebiliriz. Dizinin Netflix sayfasıdna yazan kısa özet şu şekilde: He-Man ve İskeletor’un Eternia için verdiği mücadele devam ediyor. Üstelik bu, son savaş olabilir.

https://www.engadget.com/netflix-masters-of-the-universe-first-look-action-figures-150027951.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Netflix’in He-Man animasyon dizisinin yayın tarihi açıklandı için yorumda bulun

    Netflix’in He-Man animasyon dizisinin yayın tarihi açıklandı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Netflix’in He-Man animasyon dizisinin yayın tarihi açıklandı için ilk yorumu yapabilirsin.