Netflix’in çizgi roman uyarlaması Sweet Tooth’tan yeni fragman paylaşıldı

Geçtiğimiz yıl duyurulan, DC’nin Sandman ve Constantine gibi çizgi romanlarının bulunduğu Vertigo evreninde yer alan ve aynı isimli çizgi roman serisinden uyarlanan Netflix dizisi Sweet Tooth’un yeni fragmanı paylaşıldı. 

Ayrıca Bkz. “Başarılı korku filmi serisinin yeni filmi The Conjuring 3’ten korku dolu bir sahne paylaşıldı” İlginizi Çekebilir Robert Downey Jr’ın yapımcı olduğu Netflix dizisi Sweet Tooth’tan ilk fragman yayınlandı

Yayınlanan yeni fragmanda daha önce yayınlanan fragmanda görmediğimiz birçok sahne görebiliyoruz. Bahsi geçen fragmanı aşağıda bulabilirsiniz. 

Sweet Tooth, 4 Haziran 2021’de Netflix üzerinden yayınlanacak. Yapımcılığını Iron Man ve Sherlock Holmes ile tanıdığımız Robert Downey Jr.’ın yaptığı dizinin yönetmenliğini Jim Mickle üstleniyor. Dizinin oyuncu kadrosunda James Brolin, Christian Convery, Will Forte, Nonso Anonzie ve Adeel Akhtar gibi isimler bulunuyor. 

Sweet Tooth Fragman

Dizinin konusu: On yıl önce yaşanan “Büyük Çöküş” dünyanın altını üstüne getirerek gizemli bir şekilde “melezlerin” ortaya çıkmasına yol açar. Bebekler yarı insan, yarı hayvan olarak doğmaya başlar. Melezlerin virüsün sonucu mu yoksa sebebi mi olduğundan emin olamayan birçok insan korkuya kapılarak onları avlar. Gözlerden uzaktaki orman evinde güvenli bir şekilde on yıl yaşayan Gus (Christian Convery) adlı melez bir geyik-çocuk, beklenmedik şekilde Jepperd (Nonso Anozie) adlı yalnız bir gezginle arkadaşlık kurar. Bu ikili, Amerika’dan geriye kalan topraklarda olağanüstü bir maceraya çıkarak Gus’ın kökeni, Jepperd’ın geçmişi ve yuva denen şeyin gerçek anlamı hakkındaki sorulara yanıt arar. Ama onların hikâyesi beklenmedik müttefiklerle ve düşmanlarla doludur. Gus kısa süre içinde ormanın dışındaki yemyeşil, tehlikeli dünyanın hayal dahi edemeyeceği kadar karmaşık olduğunu öğrenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Netflix’in çizgi roman uyarlaması Sweet Tooth’tan yeni fragman paylaşıldı için yorumda bulun

    Netflix’in çizgi roman uyarlaması Sweet Tooth’tan yeni fragman paylaşıldı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Netflix’in çizgi roman uyarlaması Sweet Tooth’tan yeni fragman paylaşıldı için ilk yorumu yapabilirsin.