Netflix Türkiye’de açtığı ofisin ardından şimdi de film stüdyosu kurmayı planlıyor

Dünyanın en çok aboneli video akış platformu olan Netflix, bildiğiniz gibi Türkiye dahil birçok ülkede yerel işlere imza atıyor. Özellikle ülkemizde son dönemde bir hayli aktif olduğunu da söylemek gerek.

İlginizi Çekebilir Netflix; The Witcher, Sandman ve daha birçok yapımından yeni görüntülerin olacağı etkinliğini duyurdu

Netflix, Türkiye’ye Film Stüdyosu Açmayı Planlıyor

Geçtiğimiz saatlerde Netflix Türkiye İletişim Direktörü Artanç Savaş, Netflix’in Türkiye’de film stüdyosu açma gibi bir planı olduğunu söyledi. Ne yazık ki şimdilik daha fazla detay paylaşılmadı. Ancak Artanç Savaş önümüzdeki aylarda stüdyoların yeri ve sayısının açıklanacağını söyledi.

Ayrıca Bkz. “NASA uzaydan İstanbul’u görüntüledi: İşte müthiş fotoğraf”

Netflix bildiğiniz gibi geçtiğimiz aylarda da Türkiye’de ofis açmıştı. Özellikle son dönemde birçok yerli projeye imza atan Netflix, bu hamlesi ile Türkiye’deki yatırımını daha da arttıracak. 

Hakan Muhafız ile başlayan yerli yapımların sayısı şu anda bir hayli artmış durumda. Neredeyse her ay en az bir adet yerli bir içerik Netflix’te yayımlanıyor.

https://www.bloomberght.com/netflix-turkiye-ye-studyo-kurmayi-planliyor-2280954

  • Ana Sayfa
  • Teknoloji
  • Netflix Türkiye’de açtığı ofisin ardından şimdi de film stüdyosu kurmayı planlıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Netflix Türkiye’de açtığı ofisin ardından şimdi de film stüdyosu kurmayı planlıyor için yorumda bulun

    Netflix Türkiye’de açtığı ofisin ardından şimdi de film stüdyosu kurmayı planlıyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Netflix Türkiye’de açtığı ofisin ardından şimdi de film stüdyosu kurmayı planlıyor için ilk yorumu yapabilirsin.