MSI Clutch GM41 Lightweight mouse inceleme

Oyun bilgisayarları ve oyuncu ekipmanları ile öne çıkan MSI markasının, hafifliği ve dayanıklılığı ile öne çıkan faresini inceledik. MSI Clutch GM41 Lightweight Mouse inceleme videomuzda, cihazın tüm detaylarını mercek altına aldık.

Ayrıca MSI bu oyuncu faresinde, çoğu rakibinde de olduğu gibi RGB temalı tasarımı görüyoruz. Farenin RGB temasını, kullanıcılar dilediği gibi değiştirebiliyor.

65 gram ağırlığındaki oyuncu silahı: MSI Clutch GM41 Lightweight

MSI’ın oyuncu faresinde birçok iddialı özellik var. Ancak bu özellikler arasında ilk dikkat çeken nokta ağırlık oluyor. Cihaz 65 gram ağırlığında ve dolayısıyla kullanıcılarına daha kolay hareket kabiliyeti veriyor.

Farenin daha hızlı ve kolay hareket etmesini sağlayan diğer özellik ise sahip olduğu 16.00 DPI değeridir. DPI değeri ise mouse hareketinin hassasiyetini ifade ediyor. Dolayısıyla değer yükseldikçe fare, daha az hareketle daha fazla piksel katedecektir.

MSI Clutch GM41 Lightweight mouse özellikleri arasında öne çıkan bir diğer nokta da dayanıklılık oluyor. Farenin kullanım ömrü ‘60 milyon tık’ olarak MSI’ın garantisi altındadır. Ancak bu durum cihazın 60 milyon tıklama sonrasında bozulacağı anlamına da gelmiyor. Yüksek ihtimalle ürünü daha fazla kullanabilirsiniz.

Diğer yandan farede, oyuncuların beklediği temel özellikler de yer alıyor. Bu özellikler; 1 ms tepki süresi, RGB tema, fare üzerindeki tuşların özelleştirilebilmesi oluyor.

Cihazın deneyimi hakkındaki bilgileri ise videomuzda görebilirsiniz. MSI oyuncu faresi hakkındaki yorumlarınızı da bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. MSI Clutch GM41 Lightweight mouse inceleme için yorumda bulun

    MSI Clutch GM41 Lightweight mouse inceleme için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak MSI Clutch GM41 Lightweight mouse inceleme için ilk yorumu yapabilirsin.