Monster Hunter Rise çıkış tarihi duyuruldu

Capcom tarafından geliştirilen bir Nintendo Switch oyunu olan Monster Hunter Rise çıkış tarihi duyuruldu. Önceki oyunda olduğu gibi yine “Canavar Avcısı” olduğunuz bu oyunda canavarları öldürerek onlardan düşen parçalarla daha güçlü zırhlar ve silahlar üretebiliyorsunuz. Oyun, Nintendo Switch için Mart ayında çıkış yapacak. Monster Hunter Rise’da hem önceki oyunda bulunan bazı canavarlar hem de yeni tasarlanmış canavarlar yer alıyor.

Monster Hunter Rise, önümüzdeki yıl PC’ye gelecek

Capcom, Rise’ın PC sürümünün geliştirme sürecinin erken aşamalarında olduğunu belirtti. PC sürümünün 2022‘de piyasaya sürülmesi planlanıyor. IGN‘e konuşan Rise yapımcısı Ryozo Tsujimoto, “Hayranların Rise’ı PC’de istediğini” belirtti. Tsujimoto, PC sürümü hakkında da herhangi bir ayrıntıdan bahsetmedi.

Ayrıca Tsujimoto, “Rise’ın PC versiyonu için özellikle Avrupa ve Kuzey Amerika’daki oyunculardan çok sayıda talep aldık ve bu nedenle 2022’nin başlarında yayınlamayı hedeflediğimiz PC sürümünü geliştirmeye karar verdik” dedi.  Açıklamasına “Oyun hala geliştirmenin erken aşamasında olduğu için doğru zamanda daha ayrıntılı bilgiler paylaşmak istiyorum” şeklinde bir ekleme yaptı.

Monster Hunter Rise, 26 Mart‘ta Nintendo Switch‘e çıkış yapacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Monster Hunter Rise çıkış tarihi duyuruldu için yorumda bulun

    Monster Hunter Rise çıkış tarihi duyuruldu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Monster Hunter Rise çıkış tarihi duyuruldu için ilk yorumu yapabilirsin.