Monster Hunter Rise beklenen platforma geliyor

Şimdiye kadar sadece Nintendo Switch için duyurulmuş olan Monster Hunter Rise, yeni gelen açıklama ile PC oyuncuları tarafından da oynanabilir olacak. Hatırlayacağınız üzere oyunun, geçen yılın sonlarında büyük bir Capcom veri sızıntısının parçası olan belgelerde diğer platformlara geleceği iddia edilmişti.

Monster Hunter Rise ‘ın yapımcısı PC sürümünü doğruladı

Şimdi, Fanbyte tarafından yapılan raporlamalar sonucunda Monster Hunter Rise’ın 2022 yılında PC‘ye geleceği doğrulandı. Yeni bilgiler Monster Hunter yapımcısı Ryozo Tsujimoto‘un yönetmen Yasunori Ichinose ile yaptığı röportajda ortaya çıktı.

Geliştiriciler, Monster Hunter Rise’ın Switch için çok yapıldığını ve takımın oyunu geliştirirken konsolun eksiklerinin ve yeteneklerinin farkında olduğunu açıkladı.

Ek olarak geliştiricilerin oyunun beta sürümünün hala geliştirme aşamasında olduğuna dair uyarıda bulunduğunu belirtelim.

Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamaya göre, Monster Hunter Rise, 26 Mart 2021‘de Switch için piyasaya sürülecek. Aynı zamanda oyunun yayın tarihinde, özel bir Monster Hunter temalı Nintendo Switch sürümü de satışa çıkacak.

Oyuncular tarafından sevilen ve Nintendo Switch‘te ilgiyle oynanan Monster Hunter, konsolun yetersiz kaldığı noktaları PC sürümü ile tamamlamayı istiyor. Popüler oyunun yeni versiyonu oyuncular tarafında heyecanla beklenmeye devam ediyor.

Son olarak 26 Mart‘ta çıkış yapacak oyunun şu anda Nintendo’nun sitesinde 59.99 dolardan ön siparişte olduğun belirtelim.

Monster Hunter Rise’ın PC’de sunulacak olmasını siz nasıl değerlendiriyorsunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Monster Hunter Rise beklenen platforma geliyor için yorumda bulun

    Monster Hunter Rise beklenen platforma geliyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Monster Hunter Rise beklenen platforma geliyor için ilk yorumu yapabilirsin.