Meizu Watch’un tanıtılacağı tarih belli oldu

Meizu’nun akıllı saat çıkaracağına yönelik bilgiler uzunca bir süredir gündemde. Çinli marka sonunda cihazın lansman tarihini resmen açıkladı.

İlginizi Çekebilir Meizu Watch’un görüntüleri ortaya çıktı: eSIM desteğiyle geliyor Ayrıca Bkz. “Huawei yeni akıllı TV serisini tanıttı: 4K çözünürlük, HarmonyOS 2.0 ve çıkarılabilir kamera”

Şirket tarafından yayınlanan postere göre Meizu Watch, 31 Mayıs tarihinde Çin’de tanıtılacak. Bu arada akıllı saatle ilgili bazı detayların açığa çıktığını hatırlatalım.

Neler biliyoruz?

Meizu Watch tasarım olarak. Apple Watch’a çok benzeyecek. Flyme for Watch işletim sistemiyle çalışacak cihaza üçüncü taraf uygulamaların yüklenmesi mümkün olacak.

Meizu Watch egzersiz ve uyku takibi yapabileceği gibi kalp atış hızını ve kandaki oksijen miktarını (SpO2) ölçebilecek. Akıllı saatin eSIM desteği ve NFC sensörüne sahip olacağı da biliniyor.

https://weibo.com/2683843043/Kgj9Q4oH5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Meizu Watch’un tanıtılacağı tarih belli oldu için yorumda bulun

    Meizu Watch’un tanıtılacağı tarih belli oldu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Meizu Watch’un tanıtılacağı tarih belli oldu için ilk yorumu yapabilirsin.