Meizu Watch’un görüntüleri ortaya çıktı: eSIM desteğiyle geliyor

Meizu’nun ilk akıllı saatini piyasaya sürmeye hazırlandığını uzunca bir süredir biliyoruz. Ocak ayında cihazın tasarımını açığa çıkaran patent görselleri yayınlanmıştı. Bu kez daha da heyecan verici detaylara sahibiz.

İlginizi Çekebilir Meizu Watch’un tasarımı netleşti Ayrıca Bkz. “Sony WF-1000XM4 yepyeni tasarımla geliyor”

Çinli duyumcu Digital Chat Station, Meizu Watch‘un yüksek kaliteli basın görsellerini paylaştı. Akıllı saat dört kenarı kavisli camıyla dikkat çekiyor. Dikdörtgen kasa ile karşımıza çıkacak Meizu Watch’un sağ tarafında tek bir kontrol tuşu var.

eSIM desteği sunacak

Gelen bilgilere göre akıllı saat Flyme for Watch işletim sistemini temel alacak. Ürün yazılımı, akıllı saat sahiplerinin üçüncü taraf uygulamaları indirmesine izin verecek. Tüm detaylar bununla sınırlı değil.

Meizu Watch’un eSIM yani gömülü SIM desteğiyle geleceği ortaya çıktı. Bu sayede cihaz, akıllı telefondan bağımsız olarak arama yapma ve mesaj gönderme özelliğine sahip olacak. Akıllı saatin çıkış tarihi ve fiyat etiketi hala belirsizliğini koruyor.

https://twitter.com/yabhishekhd/status/1393030551997763593

  • Ana Sayfa
  • Mobil
  • Meizu Watch’un görüntüleri ortaya çıktı: eSIM desteğiyle geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Meizu Watch’un görüntüleri ortaya çıktı: eSIM desteğiyle geliyor için yorumda bulun

    Meizu Watch’un görüntüleri ortaya çıktı: eSIM desteğiyle geliyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Meizu Watch’un görüntüleri ortaya çıktı: eSIM desteğiyle geliyor için ilk yorumu yapabilirsin.