Marvel’ın animasyon dizisi What If…?’in yayın dönemi belli oldu

Disney, bildiğiniz gibi Marvel için bir sinematik evren kurdu ve bunu dizilerle genişletti. Disney’in ana evren dışında şu ana kadar pek bir projesi olmasa da What If…? isimli animasyon dizisi ile farklı farklı hikayelere de değinecek.

İlginizi Çekebilir Marvel filmi Black Widow’dan karakterlerin tanıtıldığı görseller paylaşıldı Ayrıca Bkz. “Marvel filmi Black Widow’dan karakterlerin tanıtıldığı görseller paylaşıldı”

Entertainment Weekly geçtiğimiz saatlerde yayınladığı “Yaz Dizileri” bölümünde What If…? dizisine de yer verildi. Normalde What If…?’in 2021 yılında yayınlanacağı biliniyordu ancak yayın tarihi bilinmiyordu. Net olarak bir tarih açıklanmasa da dizinin Ağustos 2021’de yayınlanacağını listelerine eklemişler. Marvel zaten son birkaç hafta kalana kadar yayın tarihini açıklamıyor. Bu yüzden ağustosta geleceğini düşünebiliriz.

What If…? animasyonu isminden de anlaşıldığı gibi, bildiğimiz senaryoların farklı ve eğlenceli alternatifleri bizlere sunacak. Örneğin; Kaptan Amerika’nın bir zombi olması ya da T’Challa’nın Star Lord olması gibi. Bu senaryolar ana evrenle bağlı olmayacak ve tek bölümde hikayeler bitirilecek gibi duruyor.

What If…? Fragman

https://ew.com/tv/summer-2021-tv-preview/?slide=672c200f-e1ee-41df-8d88-ced66ae82155#672c200f-e1ee-41df-8d88-ced66ae82155

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Marvel’ın animasyon dizisi What If…?’in yayın dönemi belli oldu için yorumda bulun

    Marvel’ın animasyon dizisi What If…?’in yayın dönemi belli oldu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Marvel’ın animasyon dizisi What If…?’in yayın dönemi belli oldu için ilk yorumu yapabilirsin.