Marvel’dan Disney+ için Okoye isimli yeni bir dizi geliyor

Marvel Sinematik Evreni, Disney Plus’ta yayınlanan diziler ile ilrikte daha da ganişledi. Duyurulan son dizi ile birlikte Wakanda tarafı da daha detaylandırılacak gibi duruyor.

İlginizi Çekebilir Marvel’ın sıradaki dizisi Loki’den yeni bir video yayınlandı

Okoye Dizisi Geliyor

The Hollywood Reporter’ın haberine göre Black Panther filminin önemli karakterlerinden Okoye‘nin dizisi geliyor. Dizinin başrolünde filmde de karakteri canlandıran Danai Gurira bulunacak. Danai Gurira hem Black Panther’deki rolüyle hem de The Walking Dead’teki Michone rolüyle izleyicilerin beğenisini kazanan bir oyuncu olmuştu.

Ayrıca Bkz. “Amazon’un MGM satın alımının ardından Prime Video’ya gelecek önemli yapımlar”

Ne yazık ki dizinin başındaki ismin Ryan Coogler olması dışında dizi ile ilgili hiçbir ayrıntı paylaşılmadı. Bu dizinin de Disney Plus‘ta yayınlanacağını hatırlatalım. 

Son olarak Danai Gurira’nın Okoye rolü ile Black Panther’in devam filmi Black Panther II: Wakanda Forever’da da rolünü tekrarlayacağı onaylandı.

https://www.ign.com/articles/danai-gurira-black-panther-wakanda-forever-disney-plus

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Marvel’dan Disney+ için Okoye isimli yeni bir dizi geliyor için yorumda bulun

    Marvel’dan Disney+ için Okoye isimli yeni bir dizi geliyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Marvel’dan Disney+ için Okoye isimli yeni bir dizi geliyor için ilk yorumu yapabilirsin.