Mangadan uyarlanan rol yapma oyunu My Hero Academia: The Strongest Hero mobil cihazlar için çıktı

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini A Plus Japan’ın yaptığı mangadan uyarlama olan rol yapma oyunu My Hero Academia: The Strongest Hero, mobil cihazlar için yayınlandı.

Ayrıca Bkz. “İki boyutlu hayatta kalma oyunu Niffelheim, iOS için çıkış yaptı”

My Hero Academia: The Strongest Hero, Kohei Horikoshi‘nin aynı isimli manga serisinden uyarlama bir oyun. Hikaye, herkesin süper gücü olduğu bir evrende süper gücü olmayan Izuku Midoriya isimli bir genci konu alıyor. Bu yeni oyun Midoriya haricinde oyuncuların Bakugo, Todoroki ve Uraraka karakterlerini de kontrol etmesine olanak sağlıyor.

İlginizi Çekebilir Başarılı rol yapma oyunu Divinity: Original Sin 2 – Definitive Edition; iPad ve iPad Pro için çıkış yaptı

Oyuna başlarken üç kişilik macera kadronuzu oluştuyorsunuz ve maceranız başlıyor. Oyunda ekibinizde her üyeyi eğitmek, geliştirmek ve güçlü teçhizatlarla donatmanız gerekiyor.

My Hero Academia: The Strongest Hero şu anda belirli sayıda ülkede erişime açık ve bu ülkeler arasında Türkiye’de bulunuyor. Oyunu şu anda Google Play ve App Store üzerinden ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Oyunun mağaza sayfalarını ve fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.

https://apps.apple.com/us/app/mha-the-strongest-hero/id1558905448

My Hero Academia: The Strongest Hero A PLUS JAPAN Aksiyon Ücretsiz 74M

My Hero Academia: The Strongest Hero Fragman

https://www.pocketgamer.com/articles/086701/my-hero-academia-the-strongest-hero-is-a-new-rpg-based-on-the-manga-series-has-soft-launched-in-europe/

  • Ana Sayfa
  • Mobil
  • Mangadan uyarlanan rol yapma oyunu My Hero Academia: The Strongest Hero mobil cihazlar için çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Mangadan uyarlanan rol yapma oyunu My Hero Academia: The Strongest Hero mobil cihazlar için çıktı için yorumda bulun

    Mangadan uyarlanan rol yapma oyunu My Hero Academia: The Strongest Hero mobil cihazlar için çıktı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Mangadan uyarlanan rol yapma oyunu My Hero Academia: The Strongest Hero mobil cihazlar için çıktı için ilk yorumu yapabilirsin.