LG Velvet 2 Pro ve genişleyebilir telefonlar çalışanlara satılacak

Hayal kırıklığı yaşayarak akıllı telefon dünyasına veda eden efsane marka LG elde kalan en yeni ve en son modellerini çalışanlara satma kararı aldı. Henüz tanıtılmamış LG Velvet 2 Pro ve genişleyebilir telefon çalışanlara gidiyor.

En şanslılar

LG markasının ürün yelpazesindeki en son telefon olan Velvet 2 Pro henüz tanıtılmamıştı. Basınç hassasiyetine sahip ses ve güç tuşlarının olduğu telefondan sadece 3000 adet satılacak. Güney Kore’ye özgü kampanyada her çalışan sadece 2 adet alabiliyor ve başkasına satması yasak. 

Ayrıca Bkz. “Godzilla vs Kong’un yapım şirketinin CEO’su, filmle aynı evrende geçen daha birçok fikirleri olduğunu söyledi”

170$ fiyat etiketine sahip olacak telefon, bölümü kapandığı için haliyle yazılım desteğinden yararlanamayacak. Sadece 6 ay satış sonrası teknik destek verilecek ve sonrasında bir anı haline gelecek. 

LG’nin rulo şeklinde genişleyen akıllı telefonunun da çalışanlara satılacağı belirtildi. Bu telefon ile ilgili bilinenler henüz çok net değil ancak geliştirme aşamasında olduğu için çok fonksiyonel bir tecrübe beklememek lazım. 
 

https://www.gsmarena.com/lg_selling_velvet_2_pro_rollable_phone_to_employees_in_south_korea-news-49136.php

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. LG Velvet 2 Pro ve genişleyebilir telefonlar çalışanlara satılacak için yorumda bulun

    LG Velvet 2 Pro ve genişleyebilir telefonlar çalışanlara satılacak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak LG Velvet 2 Pro ve genişleyebilir telefonlar çalışanlara satılacak için ilk yorumu yapabilirsin.