Künye

İMTİYAZ SAHİBİ – Grantee

Emrah Kefeli
emrah@haberteknoloji.net

ADRES / Adress

Merkez mahallesi , Ayazma caddesi NO:03 Kağıthane / İSTANBUL

GENEL YAYIN YÖNETMENİ – Editor in Chief

Fatih Cebeci
fatih@haberteknoloji.net

HABER EDİTÖRLERİ – News Editors

Emine Kefeli  – emine@haberteknoloji.net
Sümeyye Karaoğlu – sumeyye@haberteknoloji.net
Sinan Soylu – sinan@haberteknoloji.net
Alaattin Yazıcı – alaattin@haberteknoloji.net

GECE EDİTÖRÜ – Night Editor (Çalışma Saatleri / Working Hours 23:00-08:00)
Mahmut Karaoğlu – mahmut@haberteknoloji.net

HUKUK DANIŞMANI – Jurisconsult
Av. Muammer Arıncı

REKLAM MÜDÜRÜ – Advertising Manager
Emin Erzurumluoğlu  – reklam@haberteknoloji.net

YAZILIM / Software
Neva WordPress Haber Teması

YER SAĞLAYICI / Location Provider
BURTİNET İNTERNET HİZMETLERİ LTD. ŞTİ

Fikirtepe Mahallesi, ŞUA Elite Concept Residance,
A2 Blok / 126, 34720 Kadıköy / İSTANBUL
Telefon: +90 850 840 1147
Email: info@burtinet.com

BASIN BÜLTENLERİ – Press Release
Sitemizde yayınlanması istediğiniz basın bildirileri veya haberleri iletisim@haberteknoloji.net E-mail adresine gönderebilirsiniz. Gönderilen haber ve basın bildirileri Genel yayın yönetmeni ve editörlerimiz tarafından incelendikten sonra haber değeri taşıyanlar sitemizde yayına alınacaktır. haberteknoloji.net sitesinde yayınlanan köşe yazıları ve yapılan yorumların her türlü yasal sorumluluğu yazarlara ait olup haberteknoloji.net yazılarının sorumluluğunu kabul etmez.