Knockout City, State of Play etkinliğinde tanıtıldı!

PlayStation dünyasının bir sonraki nesile taşınmasındaki en önemli konulardan biri oyun desteği olmuştu. Ülkemiz saatiyle bugün saat 01.00’da başlayan State of Play etkinliğinde Knockout City adında yeni bir oyun tanıtıldı. PlayStation 4 ve PlayStation 5 için duyurulan oyun hakkındaki ilk detaylar canlı yayında paylaşıldı.

Knockout City tanıtıldı

State of Play etkinliğinde tanıtılan oyun, temelinde çok oyunculu bir yakar top oyunu. Electronic Arts tarafından geliştirilen, çoklu platform desteğine sahip oyun New York şehrinin çatılarında zamana karşı oynanan bir yakar top mücadelesini bizlere getiriyor. PlayStation dışında Nintendo Switch, Xbox One, Xbox Series S ve X için duyurulan oyunda gerçekleşen karşılaşmalar çoklu platform desteğine sahip olacak. Yani oyunu konsoldan oynayan bir oyuncu ile bilgisayar üzerinden oynayan bir oyuncu eşleşebilecek.

Knockout City içeriği hakkında yorum yapacak olursak: beta aşamasına göre iyi bir içerik bizleri bekliyor. Oyunun şu anki sürümünde 20 farklı karakter yer alıyor ve bu karakterlerin hepsi birbirinden farklı oynanış tarzlarına sahip. Oyuncuların bu karakterleri deneyimledikten sonra kendilerine en uygun oynanış tarzına göre bir tanesini benimsemesi bekleniyor. Oyunda seçtiğimiz karakterle diğer oyunculara yakar top fırlatarak skor toplamaya çalışıyoruz. 5v5 ve 3v3 oyun modlarına sahip olan oyunda en çok skoru toplayan takım kazanıyor.

Knockout City, şu an desteklenen tüm platformlarda beta olarak oynanabiliyor. Beta’ya kayıt olmak için buradaki bağlantıya gidebilirsiniz. Oyunun tam sürümünün çıkış tarihi ise 21 Mayıs 2021 olarak belirlenmiş durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Knockout City, State of Play etkinliğinde tanıtıldı! için yorumda bulun

    Knockout City, State of Play etkinliğinde tanıtıldı! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Knockout City, State of Play etkinliğinde tanıtıldı! için ilk yorumu yapabilirsin.