Kena: Bridge of Spirits çıkış tarihi duyuruldu

Kena: Bridge of Spirits için çıkış tarihi verildi. Tek kişilik aksiyon-macera oyunu olan Kena: Bridge of Spirits, PlayStation 5, PlayStation 4 ve PC için çıkış yapacak. Oyunun hikayesi, ölmüş insanların fiziksel dünyadan ruhlar dünyasına geçmesi için yardım eden ve bunun için büyülü yeteneklerini kullanan Kena adındaki ruh rehberini anlatıyor.

Kena: Bridge of Spirits Ağustos ayında çıkış yapacak

Ember Lab tarafından geliştirilen Kena: Bridge of Spirits‘in sanat tasarımları Sparx adında Vietnam menşeili bir şirket tarafından yapıldı. Oyunun sunduğu atmosfer oldukça hoş duruyor. Sparx oyunun sanat tasarımını, Japonya ve Bali‘deki bölgelerden ilham alarak yaptı.

Oyun geçtiğimiz yıl Haziran ayında duyuruldu ve o zamandan beri oyunla ilgili herhangi bir bilgi verilmedi. Bugün yapılan State of Play etkinliği ile birlikte oyunculara bir oynanış fragmanı sunuldu. Oynanış fragmanında, Rot adı verilen sevimli canlıların Kena tarafından nasıl kullanıldığı da oyunculara gösterildi. Rot‘lar ne kadar sevimli olsa da bir araya geldiklerinde oldukça güçlüler.

Kena: Bridge of Spirits, 24 Ağustos‘ta PlayStation 5 ve PlayStation 4‘e geçici olarak özel çıkacak. Çıkış yaptıktan bir süre sonra da PC‘ye gelecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kena: Bridge of Spirits çıkış tarihi duyuruldu için yorumda bulun

    Kena: Bridge of Spirits çıkış tarihi duyuruldu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kena: Bridge of Spirits çıkış tarihi duyuruldu için ilk yorumu yapabilirsin.