It Takes Two 22 dakikalık oynanış videosu yayınlandı

It Takes Two için 22 dakikalık bir “ilk oynanış” videosu yayınlandı. Oyunun ilk kısımları 22 dakikalık bir video ile oyunculara gösterildi. Oyun, A Way Out‘un geliştiricileri tarafından yapılıyor ve ilk oyunla benzer bir yapıya sahip. A Way Out’ta co-op olarak iki kişiyle oynuyorsunuz. Eğer oynayacak arkadaş bulamazsanız oyun sizi oynamanız için online bir oyuncu ile eşleştiriyor.

It Takes Two, A Way Out’un geliştiricileri tarafından yapılıyor

Oyun, A Way Out‘un geliştiricisi Hazelight Studios tarafından yapılıyor. It Takes Two, A Way Out ile benzer bir co-op oynanışa sahip. Arkadaşınızla ya da online bir oyuncu ile eşleşerek oyuna başlayabiliyorsunuz. Oyunun hikayesi ayrılmanın eşiğinde olan bir çifti konu alıyor.

Oyun, bir platform oyunu ve bu mekanikleri güzel bir şekilde oyuna yedirmiş. Oyun içerisinde arkadaşınızla yardımlaşarak bulmacaları çözmeye çalışıyorsunuz. Oyuncular birbirlerinin ekranlarını görebiliyor.

Ekran ortadan ikiye dikey olarak bölünüyor. Oyunun ilk aşamaları bize mekanikleri öğretiyor. Bez bebeklere dönüşen çiftimizin akıl hocalığını da “Book of Love” adındaki bir kitap yapıyor. Oynanış videosuna bakacak olursak bizi oldukça eğlenceli bir oyun bekliyor. Özellikle platform kısımları oldukça güzel duruyor.

It Takes Two, 26 Mart‘ta PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X|S ve Xbox One için çıkış yapacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. It Takes Two 22 dakikalık oynanış videosu yayınlandı için yorumda bulun

    It Takes Two 22 dakikalık oynanış videosu yayınlandı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak It Takes Two 22 dakikalık oynanış videosu yayınlandı için ilk yorumu yapabilirsin.