İşte Dünyanın En Büyük PlayStation 5’i: Tam 3 Metre Boyunda ve Çalışıyor!

Evet, Sony’nin yeni nesil oyun konsolu, şu ana kadar ürettiği oyun konsolları arasında en büyüğü. Hatta, evet, diğer şirketlerin oyun konsollarından da büyük durumda. Fakat bu PlayStation 5, dünyanın en büyüğü!

Bir PlayStation fanı olan YouTuber ZHC, özel bir PlayStation 5 hazırlamış. Boyutu tam 3 metre ve ağırlığı ise tam 500 kilo. Üstelik bir maket de değil, tamamen çalışıyor. Dünyanın en büyük PlayStation 5’ine imza atan YouTuber, bu cihazı hazırlarken tam 70 bin dolar harcamış ve bu proje için 100 saat kadar ter dökmüş. Sonuç ise oldukça muazzam.

ZHC, sadece konsolu tasarlamakla kalmamış, DualSense’i de bu boyutlara uygun ölçekte yeniden hazırlamış. Sunum sırasında da bu DualSense ile oyun oynadığı da görülebiliyor. YouTuber’ın hazırladığı videoyu hemen yukarıda izleyebilirsiniz. Video şu ana kadar tam 12 milyon izlenme almış.

  • Ana Sayfa
  • Oyun
  • İşte Dünyanın En Büyük PlayStation 5’i: Tam 3 Metre Boyunda ve Çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. İşte Dünyanın En Büyük PlayStation 5’i: Tam 3 Metre Boyunda ve Çalışıyor! için yorumda bulun

    İşte Dünyanın En Büyük PlayStation 5’i: Tam 3 Metre Boyunda ve Çalışıyor! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İşte Dünyanın En Büyük PlayStation 5’i: Tam 3 Metre Boyunda ve Çalışıyor! için ilk yorumu yapabilirsin.