iQOO Neo5 çift batarya ile geliyor

Akıllı telefon pazarına sunduğu rekabetçi cihazlarıyla bilinen iQOO’nun yeni cihazı için detaylar belli oluyor. Firma, cihazın bir posterini Weibo’da paylaştı. Bu paylaşımla iQOO Neo5 pil özellikleri netleşti. Cihaz, çift batarya ile gelecek ve telefonda 66WFlashCharge’ teknolojisi olacak.

Diğer yandan iQOO Neo5’in donanım özellikleri hakkında da bazı bilgiler sızdı. Ancak bu bilgiler şirketin paylaştığı posterde yer almıyor.

iQOO Neo5 özellikleri arasında pil öne çıkıyor: 66W hızlı şarj desteği

Telefon pazarının genç markalarından iQOO, yeni telefonunda çift batarya ile tüketici karşısına çıkacak. Ancak cihazda yer alan çift batarya kapasite açısından vaatkar değil. 2.200 mAh kapasiteli iki pil yer alan telefon 4.400 mAh batarya ile raflarda yerini alacak.

Şirketin paylaştığı posterde de yer alan batarya teknolojisi, daha çok hızlı şarj odaklı oldu. Telefon, 30 dakika sürede yüzde 100 şarja ulaşıyor. 10 dakikada ise bu oran yüzde 50 seviyesine geliyor. Ayrıca sızıntılara göre 66W şarj adaptörü de kutu içerisinde tüketicilere sunulacak.

Diğer yandan iQOO Neo5 özellikleri için bilgi sızıntıları da oldu. Bu bilgilere göre cihaz Qualcomm Snapdragon 870 işlemcisinden güç alacak. Telefonun RAM kapasitesi için 8 GB ve 12 GB olmak üzere iki opsiyon olacak. Depolama tarafında da 128 GB ve 256 GB seçenekleri olacağı sızıntılar arasında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. iQOO Neo5 çift batarya ile geliyor için yorumda bulun

    iQOO Neo5 çift batarya ile geliyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak iQOO Neo5 çift batarya ile geliyor için ilk yorumu yapabilirsin.