iPhone 12 Pro Max’e Vivo darbesi!

Android dünyasının öne çıkan cihazlarından Vivo X50 Pro Plus için DxOMark testi sonucu değişti. DxOMark, Vivo imzalı telefonun skorunu güncelledi. Bu sayede cihaz, iPhone 12 Pro Max‘i geride bıraktı.

Vivo X50 Pro Plus, DxOMark’ta zirveye oynuyor

Snapdragon 865 işlemcisine sahip telefon, geride bıraktığımız yılın amiral gemisi telefonları arasında yer alıyor. Donanım tarafında oldukça iddialı olan cihaz, aynı zamanda kamera performansıyla da öne çıkıyor. X50 Pro Plus kamerasıyla, DxOMark listesine göre en iyi beş telefondan biri oldu.

Vivo X50 Pro Plus, DxOMark test sonucunun güncellenmesiyle 131 puana ulaştı. Böylece cihaz, 130 puana sahip iPhone 12 Pro Max’i geçti. Vivo’nun amiral gemisi, zirveden ise 8 puan uzakta konumlanıyor. Listenin ilk sırasında, DxOMark skoru 139 olan Huawei Mate 40 Pro Plus var.

X50 Pro Plus’ın kamera özellikleri

X50 Pro Plus, X50 Pro gibi dörtlü bir kamera kurulumuna sahip, ancak bu telefonun dikkat çekici gimbal tabanlı stabilizasyonunu sunmuyor. Cihazın arka tarafında 50 Megapiksel çözünürlüğünde f/1.6 diyaframa sahip geniş açılı ISOCELL GN1 ana kamera yer alıyor. Bu kameraya 8 Megapiksel f/3.0 periskop kamera, 13 Megapiksel f/2.5 portre kamera ve 8 Megapiksel f/2.2 ultra geniş açılı kamera eşlik ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. iPhone 12 Pro Max’e Vivo darbesi! için yorumda bulun

    iPhone 12 Pro Max’e Vivo darbesi! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak iPhone 12 Pro Max’e Vivo darbesi! için ilk yorumu yapabilirsin.