Instagram, bilgisayardan fotoğraf ve video yükleme işlevini test etmeye başladı

Instagram yakında uygulamaya özel özelliklerinden birini kaybedecek ve kullanıcıların bilgisayarlardan fotoğraf ve video yayınlamasına izin verecek. Yeni arayüzdeki bir “artı” simgesi görünecek, üzerine tıkladığınızda, resim ve videoların yüklenebileceği bir iletişim kutusu açılacak.

Uzun süredir bekleniyordu

Daha sonra ise kullanıcıya resim formatını seçme fırsatı verilecek: 1:1 (kare), 4:5 (dikey) ve 16 9 (yatay). Bir sonraki pencerede de resim için bir filtre seçmeniz, ardından bir ad girmeniz, kişileri işaretlemeniz, bir coğrafi etiket koymanız gibi seçenekler yer alacak.

Muhtemelen içerikleri bilgisayardan görüntüleyen çok sayıda Instagram kullanıcısı mevcut. Bu nedenle de Instagram, yıllardır beklenen bu özelliği artık kullanıma sunmaya hazırlanıyor. Öte yandan yeni özelliğin henüz test aşamasında olduğunu ve ne zaman kullanıma sunulacağının belli olmadığını da belirtelim.

  • Ana Sayfa
  • Mobil
  • Instagram, bilgisayardan fotoğraf ve video yükleme işlevini test etmeye başladı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Instagram, bilgisayardan fotoğraf ve video yükleme işlevini test etmeye başladı için yorumda bulun

    Instagram, bilgisayardan fotoğraf ve video yükleme işlevini test etmeye başladı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Instagram, bilgisayardan fotoğraf ve video yükleme işlevini test etmeye başladı için ilk yorumu yapabilirsin.