Injustice: Gods Among Us’ın animasyon filmi geliyor

2013 yılında hem oyunu hem de oyundan önceki konuları anlatan çizgi roman serisi bulunan, DC’nin son dönemlerdeki popüler serisi Injustice’in animasyon filmi geliyor.

Injustice: Gods Among Us Animasyonu Geliyor

Şu anda yapılmış resmi bir duyuru ne yazık ki yok. Bu yüzden animasyona dair hiçbir bilgi bulunmuyor. Animasyon filmin geldiği bilgisi Batman: The Long Halloween animasyon filminin basın bülteninde ortaya çıktı. Batman: The Long Halloween’in ikinci bölümü yayınlanmadan önce büyük bir ihtimalle Injustice animasyon filmi hakkında hafazla bilgi edineceğiz. Hatta büyük bir ihtimalle fragman da gelecektir.

Ayrıca Bkz. “Rick and Morty’den tanıdığımız The Vindicators’ın kendine özel dizisi geliyor”

Injustice oyun serisi, Joker’in Superman’in eşi Lois ve doğmamış çocuğunu öldürmesinin ardından Superman’in deliye döndüğü alternatif bir DC evrenini anlatıyor. Çizgi romanlar hikayenin başlangıç kısmını, oyun da Superman’in yönetimde olduğu dönemi anlatıyor. İkinci çizgi roman serisi ise Injustice’in iki oyunu arasındaki boşluğu kapatıyor.

https://www.ign.com/articles/injustice-gods-among-us-animated-movie-officially-announced-by-dc-warner-bros-animation

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Injustice: Gods Among Us’ın animasyon filmi geliyor için yorumda bulun

    Injustice: Gods Among Us’ın animasyon filmi geliyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Injustice: Gods Among Us’ın animasyon filmi geliyor için ilk yorumu yapabilirsin.