İki boyutlu hayatta kalma oyunu Niffelheim, iOS için çıkış yaptı

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Ellada Games’in yaptığı iki boyutlu hayatta kalma oyunu Niffelheim, iOS cihazlar için çıkışını yaptı.

Ayrıca Bkz. “Bulmaca platform oyunu Woven, mobil cihazlar için ücretsiz olarak yayınlandı”

Daha öncesinde PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch platformları için çıkış yapan ve sevilen Niffelheim, iOS cihazlar için de App Store üzerinden erişime açılmış durumda. Oyunun App Store’daki fiyatı 74,99 TL.

Oyunun mağaza sayfası, tanıtım yazısı ve fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.

Niffelheim Hakkında

Savaşçılar öldükten sonra bile savaşçı olarak kalmaya devam ederler, Son meydan okuma yolunda yola çıkın ve tanrılara kendinizi kanıtlayın. Hayatın boyunca soğuktan, karanlıktan ve ölümden korkmadın ve bundan sonrada korkmayacaksın! Yeterli hükmün olduğundan emin ol, kendini savun ve bu gizemli toprakların gizemi çöz.

İlginizi Çekebilir Witcher evreninde geçen Thronebreaker’ın Android cihazlara ne zaman geleceği açıklandı

Bunları Unutma

Topraklarına saldıran herkesi ezmelisin, Kaybeden her düşman sizi Asgard’a yaklaştıracak! Kemikler, dişler ve kürkler – Silah ve Zırh yapmak için elinizden ne geliyorsa kullanın. Sizi düşmanlardan koruyacak ve saldırganları yok etmenize yardım edecek bir kale inşa edin. Ölüm rahipleri bu sırada size ultimatom verecekler. Onların emirlerine boyun eyecekmisin yada onların emirlerine karşı gelerek onların minyon askerlerine karşı savaşabilecekmisin?

Bir Çıkış Yolu Bul

Asgard’a giden portalın bütün parçalarını topla. Fakat dikkatli ol – Onlar şiddetli devler tarafından ölümcül örümcekler tarafından ve ölümsüz orduları tarafından korunuyorlar.

Sanat

Mantarları ve öldürdüğün hayvanları iksirlerini güçlendirmek için kullan. Bütün arkadaşlarını beslemek için en iyi yemekleri yapmalısın. En güçlü Troll’ü öldürmek için en iyi zehri hazırla.

Antik Mağaraları Keşfet

Son savaşı kazanmanıza yardımcı olacak güçlü eserler bulmak için dünyanın kalbine ulaşın. Karanlığın içinde gizlenen şeyleri keşfedin.

Niffelheim Andrey Arutyunyan Oyunlar ₺74,99 558.8 MB

https://www.pocketgamer.com/articles/086708/niffelheim-is-a-2d-survival-game-now-available-for-ios/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. İki boyutlu hayatta kalma oyunu Niffelheim, iOS için çıkış yaptı için yorumda bulun

    İki boyutlu hayatta kalma oyunu Niffelheim, iOS için çıkış yaptı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İki boyutlu hayatta kalma oyunu Niffelheim, iOS için çıkış yaptı için ilk yorumu yapabilirsin.