IFA 2021 fuarı iptal edildi

Almanya’nın en önemli sektörün ise en önemli tüketici elektroniği fuarlarından birisi olan IFA da pandemiden olumsuz etkileniyor. Geçen yıl sanal olarak gerçekleştirilen fuar bu yıl tamamen iptal edildi. 

IFA 2022’ye kısmet

Eylül ayının ilk haftası düzenlenecek olan IFA 2021 fuarının hem sanal hem de kısıtlı bir şekilde yüz yüze yapılması planlanıyordu. Bununla birlikte Asya kıtasındaki yeni mutasyon hızı ve aşılama hızının düşük ilerlemesi yöneticileri kaygılandırıyor. IFA kongre merkezi hali hazırda aşılama merkezine dönüştürüldü ve ne zaman normale döneceği belli değil. 

Ayrıca Bkz. “Steam’de Capcom oyunlarına büyük indirimler”

Messe Berlin and gfu Consumer & Home Electronics GmbH, pandemideki belirsizlik kaybolmadığı için IFA 2021 fuarını iptal etmeye karar verdiklerini duyurdu. Seyahat etmek isteyenlerin mağdur olmaması için de bu karar 3 ay öncesinden alındı. 

Kurul gelecek yıl pandeminin etkilerinin kaybolmasını bekliyor. Bu bakımdan 2-6 Eylül 2022 tarihleri arasında IFA 2022 fuarı tam ölçekte ve geniş katılımlı olarak gerçekleştirilecek. Detaylar daha sonra duyurulacak. 
 

https://www.gsmarena.com/breaking_ifa_berlin_2021_is_canceled_because_of_the_coronavirus-news-49196.php

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. IFA 2021 fuarı iptal edildi için yorumda bulun

    IFA 2021 fuarı iptal edildi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak IFA 2021 fuarı iptal edildi için ilk yorumu yapabilirsin.