Huawei P50 serisinin detayları ortaya çıktı

Huawei, Google yasağı nedeniyle oldukça zorlayıcı bir dönemden geçiyor olsa da, kendi çözümleri ile sorunların üstesinden gelirken yeni telefonlar tanıtmayı ihmal etmiyor. P serisi amiral gemilerini genellikle Mart ayında piyasaya süren Huawei P50 modellerini de önümüzeki ay tanıtacak.

Huawei P50 tanıtım tarihinin 26 Mart veya 28 Mart olacağı iddia edilirken, serinin iki farklı işlemciye ve toplamda üç telefona sahip olacağı belirtiliyor. Standart model yani Huawei P50, Kirin 9000E işlemciden güç alacak.

Huawei P50 serisi üç modelden oluşuyor

Huawei P50 ve P50 Pro+ modelleri ise Kirin 9000 işlemci ile karşımıza çıkacak. Twitter kullanıcısı @RODENT950‘ye göre Huawei telefonların tasarımını tamamladı ve seri üretime geçmesine çok kısa bir süre kaldı.

Yeni bir tasarıma geçiş yapıldığı belirtiliyor, ancak “yeniliğin” kamera kısmını mı yoksa cihazın genelini mi kapsadığı henüz bilinmezliğini koruyor. Üç telefonda yeni bir kamera kurulumu, gelişmek ekran ve oyun konusunda avantajlarla kullanıcıların karşısına çıkacak.

Güney Koreli üreticiler Samsung ve LG ekran konusunda hazır olsa da, Huawei’nin özellikle iç pazarda satacağı ürünler için ekranı BOE’den temin edeceği düşünülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Huawei P50 serisinin detayları ortaya çıktı için yorumda bulun

    Huawei P50 serisinin detayları ortaya çıktı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Huawei P50 serisinin detayları ortaya çıktı için ilk yorumu yapabilirsin.