Huawei FreeBuds 4 tam kablosuz kulaklıklar tanıtıldı

Akıllı telefon pazarında büyük bir yara alan Huawei, ekosistem ürünlerine ağırlık vererek tüketici elektroniği bölümünü ayakta tutmaya çalışıyor. Bu hafta amiral gemisi seviyesinde bir tam kablosuz kulaklık tanıttı.

Huawei FreeBuds 4 özellikleri ve fiyatı

Huawei FreeBuds 4 tam kablosuz kulaklık modelinde 14.3mm ölçüsünde dinamik sürücüler barındırıyor. Bluetooth 5.2 kullanan kulaklık aynı anda 2 cihaza birden bağlanabiliyor. Dış kısımdaki dokunmatik yüzey 3 farklı baskı hassasiyeti algılayabiliyor.

Ayrıca Bkz. “Samsung Galaxy Tab A7 Lite’ın özellikleri onaylandı: İşte tabletin ilk resmi görüntüleri”

3 mikrofon hem dış sesleri hem de kullanıcının sesini algılayarak 25dB seviyesine kadar aktif gürültü engelleme yapabiliyor. Kirin A1 yongasının yeteneklerinden faydalanan kulaklık oyunlar için de 90 ms gecikme süreleri sunuyor.

Ses kaydı tarafında özel bir berraklaştırma teknolojisi kullanan ürün 4 saate kadar kullanım süresine ulaşabiliyor. Kablosuz şarjlı kutusu ile bu süre 22 saate çıkıyor. Ayrıca 15 dakika şarj ile 2.5 saat ekstra süre kazanabiliyorsunuz. Huawei FreeBuds 4 için 155$ fiyat etiketi belirlenmiş.
 

https://www.gsmarena.com/huawei_freebuds_4_announced_with_anc_kirin_a1_chip_and_fast_charging-news-49201.php

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Huawei FreeBuds 4 tam kablosuz kulaklıklar tanıtıldı için yorumda bulun

    Huawei FreeBuds 4 tam kablosuz kulaklıklar tanıtıldı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Huawei FreeBuds 4 tam kablosuz kulaklıklar tanıtıldı için ilk yorumu yapabilirsin.