Honda E’nin içerisinde PlayStation 5 oynadık!

Otomobil sektörünün büyük markaları, özellikle elektrikli araçları için dikkat çeken geliştirmeler yapıyor. Bu kapsamda Honda E özellikleri arasında oyuncuları sevindirecek bir yetenek var. Araç, kullanıcılara PlayStation 5 oynama imkanı sunuyor. Bu özelliği Hakkı Alkan, Nalet Bebe adıyla tanınan Ömer Başdoğan ile test etti.

Honda E, PlayStation 5 oynama imkanı sağlıyor

Japon otomobil firması Honda, elektrikli aracında çok sayıda ekrana ve HDMI girişine yer verdi. Dolayısıyla araçta, PlayStation 5 oynama imkanı da ortaya çıktı. Nalet Bebe, otomobilde FIFA 21 oynadı. Dilerseniz lafı uzatmadan, sizi video ile baş başa bırakalım.

Honda E özellikleri arasında teknoloji meraklıları için en dikkat çeken nokta ekran oluyor. Özellikle HDMI girişi ve Bluetooth bağlantısı yer alan araçta, farklı içerikler oynatılabiliyor. 6 ekrana sahip arabanın, iki ekranında içerik tüketilebiliyor. Bu iki ekran; 12,3 inç büyüklüğünde ve LCD panele sahip. Aynı zamanda ekranlarda dokunmatik desteği de var.

Araçtaki ekranları ve otomobilde PS5 oynama deneyimini videoda görebilirsiniz.

Diğer yandan oyuncuları cezbeden PlayStation 5 için birçok bölgede stok sorunu devam ediyor. Türkiye’de de Sony Türkiye Garantisi ile PS5 bulmak nerdeyse imkansız. Ancak ilerleyen süreçte bu durum değişecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Honda E’nin içerisinde PlayStation 5 oynadık! için yorumda bulun

    Honda E’nin içerisinde PlayStation 5 oynadık! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Honda E’nin içerisinde PlayStation 5 oynadık! için ilk yorumu yapabilirsin.