Hearthstone oyunu 2014 yılına geri dönüyor

Hearthstone’un yaklaşmakta olan Forged in the Barrens genişlemesinin bir parçası olarak Blizzard, koleksiyon kart oyununa yeni bir mod ekleyerek oyunun 2014 yılında ilk çıktığı gibi oynanmasına olanak tanıyacak.

Hearthstone, klasik formatı özleyenler için harika bir fırsat sunuyor

Hearthstone’un klasik formatı, o zamandan beri oyuna eklenen tüm kartları ve anahtar kelime efektlerini ortadan kaldıracak.

Geliştirici şirketin, Demon Hunter sınıfını ve pek çok farklı kart kombinasyonunu eklemeden önce Hearthstone maçlarının nasıl oynandığını özleyenler için bu adımı attığı düşünülüyor.

Ayrıca klasik formatın, şirketin Hearthstone’un “Gryphon Yılı” için planladığı değişikliklerden sadece bir tanesi olduğu belirtiliyor. Oyunun mevcut Temel ve Klasik setlerinin yerini alan 235 kartlıkÇekirdek” setine ek olarak genişlemede oyuncuların toplayabileceği 135 yeni kart olacak.

Bu gelişmeye ek olarak Blizzard’ın, yılın ilerleyen günlerinde oyuncuları Warcraft evreninden bazı yeni karakterlerle tanıştıracak tek oyunculu ve rekabetçi bir oyun modu olan Hearthstone Mercenaries‘i de piyasaya süreceğini belirtelim.

Hearthstone’un yeni sürümü hakkında sizin düşünceleriniz neler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Hearthstone oyunu 2014 yılına geri dönüyor için yorumda bulun

    Hearthstone oyunu 2014 yılına geri dönüyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Hearthstone oyunu 2014 yılına geri dönüyor için ilk yorumu yapabilirsin.