Haziran ayında Netflix’e eklenecek özel yapımlar belli oldu

Hem dünyada hem de Türkiye’de en büyük video akış platformlarından biri olan Netflix’in, 2021 Haziran ayında Türkiye’de yayınlayacağı özel içerikler belli oldu.

Ayrıca Bkz. “Netflix’in Liam Neeson başrollü filmi The Ice Road’un ilk fragmanı paylaşıldı”

Haziran ayı listesine baktığımızda dikkat çeken yapımlar şöyle:

  • Yapımcılığını Iron Man ve Sherlock Holmes ile tanıdığımız Robert Downey Jr.’ın yaptığı kıyamet sonrasi bir dünyada geçen Sweet Tooth dizisi, 4 Haziran’de Netflix’te.
  • Dünyaca ünlü bilim insanı Johan Rockström’ün bilimsel yolculuğunu konu alan Gezegenimizin Kritik Eşikleri, 4 Haziran’da Netflix’te.
  • Netflix’in sevilen dizisi Lupin, ikinci sezonu ile 11 Haziran’da ekranlara dönüyor.
  • Netflix’in yerli dizisi Atiye, üçüncü sezonu ile 17 Haziran’da ekranlara dönüyor.
  • Netflix’in dünya çapında popüler dizisi Elite, dördüncü sezonu ile 18 Haziran’de Netflix’te. 
  • Alaycılığın sınırlarını zorlayan bu revizyonist tarihî America: The Motion Picture animasyonunda motorlu testere sallayan George Washington, Amerikan Devrimi’nde Benedict Arnold ve Kral James’i alt etmek üzere bir grup provokatörü bir araya getiriyor. America: The Motion Picture 30 Haziran’da Netflix’te.

Haziran ayında yayınlanacak olan tüm Netflix özel içeriklerini aşağıdaki videoda bulabilirsiniz. Özel içerikler dışında bu ay her zaman olduğu gibi özel olmayan içerikler de platforma eklenecek. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Haziran ayında Netflix’e eklenecek özel yapımlar belli oldu için yorumda bulun

    Haziran ayında Netflix’e eklenecek özel yapımlar belli oldu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Haziran ayında Netflix’e eklenecek özel yapımlar belli oldu için ilk yorumu yapabilirsin.