Hayatta kalma aksiyon oyunu Don’t Eat Pete, Android için erken erişime açıldı

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Idle Game Studios’un yaptığı hayatta kalma aksiyon oyunu Don’t Eat Pete, Android cihazlar için erken erişime açıldı.

Don’t Eat Pete isimli oyunda mümkün olan en çok sayıda insanı kurtarmak için Pete isimli bir karakteri kontrol edeceksiniz. İnsanları kurtarmadan önce her seferinde çevredeki zombileri temizlemeniz gerekecek ve bu her seferinde daha da zorlaşacak. 

Oyunda birden fazla zombi türü olacak ve hepsinin kendine özel güçleri ve yetenekleri olacak. Ancak sizin de etrafı temizlemek için fazlasıyla geniş bir cephaneliğiniz bulunacak. Ayrıca evleri savunabilmek için de çeşitli savunma yapıları oluşturabileceksiniz. 

Oyun şu anda Google Play üzerinde ücretsiz bir şekilde erişilebilir durumda. Erken erişimde olduğunu da hatırlatmakta fayda var elbette. Tam sürümün çıkış tarihi bilinmiyor. Mağaza sayfasını ve oynanış videosunu aşağıda bulabilirsiniz.

Don't eat Pete – Zombie survival Idle Game Studios Aksiyon Ücretsiz Cihaza göre değişir

  • Ana Sayfa
  • Mobil
  • Hayatta kalma aksiyon oyunu Don’t Eat Pete, Android için erken erişime açıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Hayatta kalma aksiyon oyunu Don’t Eat Pete, Android için erken erişime açıldı için yorumda bulun

    Hayatta kalma aksiyon oyunu Don’t Eat Pete, Android için erken erişime açıldı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Hayatta kalma aksiyon oyunu Don’t Eat Pete, Android için erken erişime açıldı için ilk yorumu yapabilirsin.