Harmony OS’lu Huawei Watch 3 önümüzdeki hafta tanıtılacak

Huawei, yeni akıllı saatini 2 Haziran‘da tanıtacağını resmen açıkladı. Söylentilere göre Huawei Watch 3 isimli model normal ve Pro olmak üzere iki versiyonda piyasaya sürülecek.

İlginizi Çekebilir Meizu Watch’un tanıtılacağı tarih belli oldu Ayrıca Bkz. “Google Chrome, dünya nüfusunun neredeyse yarısı tarafından kullanılıyor”

Akıllı saatin en dikkat çekici özelliği şirketin kendi geliştirdiği Harmony OS işletim sistemini temel alması olacak. Böylelikle LiteOS’tan daha fazla üçüncü taraf uygulamayı destekleyecek.

eSIM desteği sunacak

Huawei Watch 3’ün eSIM desteğine sahip olacağı belirtiliyor. Bununla birlikte akıllı saat diğer IoT cihazlarına bağlanabilecek. Çinli şirket ayrıca daha iyi bir pil ömrü vaat ediyor.

Huawei Watch 3’ün önceki modeller gibi Kirin işlemci ile güçlendirilmesi bekleniyor. Akıllı saatin tüm bunlara ek olarak yuvarlak ekran ve 46 mm kasa ile geleceği de sızan bilgiler arasında.

https://www.gsmarena.com/huawei_watch_3_launch_date-news-49325.php

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Harmony OS’lu Huawei Watch 3 önümüzdeki hafta tanıtılacak için yorumda bulun

    Harmony OS’lu Huawei Watch 3 önümüzdeki hafta tanıtılacak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Harmony OS’lu Huawei Watch 3 önümüzdeki hafta tanıtılacak için ilk yorumu yapabilirsin.