Haftaya A101 marketlerde akıllı televizyon ve araç için elektronik cihazlar var

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık insanlarda da tatil hazırlıkları başladı. Perakende gıda marketlerinde buna yönelik olarak araç bakımına ve iletişime yönelik pek çok elektronik cihaz satışa çıkacak. 

3 Haziran A101 aktüel teknolojik ürünler

3 Haziran A101 aktüel teknolojik ürünler arasında Toshiba marka 58 inçlik 4K akıllı televizyon var. Çeşitli uygulamalar kullanılabilen televizyon 4499TL ve sanal A101 mağazasından da temin edilebiliyor. 

İlginizi Çekebilir Haftaya A101 marketlerde Amazfit Verge, BİM marketlerde Amazfit Band 5 var Ayrıca Bkz. “Sony, Epic Games’e 200 milyon dolarlık bir yatırım daha yaptı”

Uzun seyahat düşünenler için Michelin marka dijital lastik basınç ölçer cihazı 99.95TL iken Piranha markasına ait oto-teyp, dijital hava kompresörü, analog hava kompresörü, araç içi süpürge, vantilatör, Bluetooth verici gibi cihazlar yer alıyor. 

4 Haziran BİM aktüel teknolojik ürünler

4 Haziran BİM aktüel teknolojik ürünler arasında ise Prozone marka motorsiklet iletişim sistemi dikkat çekiyor. 1800 metre menzilli ve radyo özelliğine sahip iletişim sistemi hem merkezle hem de sürücüler arasında iletişim kurabiliyor. Fiyatı 499TL.

Bunun dışında dijial motorsiklet basınç ve ısı göstergesi 199TL, dijital mini kompresör 249TL iken Dijitsu marka ikinci kalite akıllı ve standart televizyon modelleri de Avrupa Şampiyonası için alıcılarını bekliyor olacak. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Haftaya A101 marketlerde akıllı televizyon ve araç için elektronik cihazlar var için yorumda bulun

    Haftaya A101 marketlerde akıllı televizyon ve araç için elektronik cihazlar var için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Haftaya A101 marketlerde akıllı televizyon ve araç için elektronik cihazlar var için ilk yorumu yapabilirsin.